fbpx

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Institute of Constructive Journalism and New Media

Інститут конструктивної журналістики та нових медіа – це аналітичний центр, який допомагає у вирішення гострих соціально-економічних проблем.
Інститут об’єднує дослідників, експертів, журналістів та громадських діячів, які прагнуть достовірних новин та якісних державних рішень, що вирішують проблеми громадян. Мета – відновити суспільну довіру та сприяти розвитку держави.


Соціальний ролик для Women to Ukraine
Спеціально для Інституту конструктивної журналістики та нових медіа ми використали супершвидкість нашої команди. Всього за три тижні розробили головну концепцію, написали сценарій та створили перший анімаційний ролик в яскравій мінімалістичній стилістиці. Все для того, аби допомогти найшвидше презентувати важливий соціальний проєкт «Women to Ukraine». W2U – це місце знань та нових досліджень на тему Women, Peace and Security. Це проєкт, в якому підіймають питання про виклики війни для жінок, увладнення жінок, їх роль у миробудуванні. Наразі, нами створено вже три ролики в стилістиці малюнку однією лінією, який ідеально розкриває історії та сюжет.

Інформація

Дата : 2022

Клієнт : Institute of Constructive Journalism and New Media

Категорія : Анімація, Креатив

Сегмент : Різне

AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua