google-site-verification=XBPhT996tygRKSAM2o9lElMLOmoVPOcqGT3TEzZ5XLY

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

3D Анімація

3D-анімацією (або 3Д) називають вид тривимірної анімації, яка розробляється за допомогою тривимірної комп’ютерної графіки. Бренди обирають для себе  3D поміж інших видів анімацій через те, що такі відео виглядають сучасно та мають максимально наближене до реальності зображення героїв та предметів.

Вартість такого ролика є вищою за 2D, але й сама розробка є більш складною.

Що потрібно, щоб створити 3D-анімацію?

Є основні етапи, з яких складається робота над роликом:

  • розробка креативної ідеї та концепції майбутнього відео;
  • обговорення та узгодження напрацювань з клієнтом;
  • створення сценарія до ролику, що включає в себе найдрібніші подробиці;
  • розробка локацій, об’єктів та персонажів;
  • створення макетів та їх узгодження;
  • запис звуку разом з диктором;
  • створення чернетки, внесення корегувань;
  • підбір або створення музичного треку;мастерінг зведення треків;
  • робота на чистовиком;
  • здача проекту клієнту.

Ми намагаємось залучати клієнта до кожного етапу роботи. Це допомагає замовнику розуміти, на якій стадії знаходиться робочий процес та разом з цим своєчасно вносити правки. Ми розуміємо, що під час роботи можуть змінюватись деякі аспекти та побажання клієнта, тому залишаємось гнучкими та відкритими до нових деталей на протязі усього періоду співпраці. До того ж, повне занурення замовника у контекст стає для нього цікавим досвідом та надає можливість глибше зрозуміти усю магію створення відео за технологією 3D.

Ціна на послугу залежить від складності завдання, тому отримати конкретні дані можна лише маючи точне технічне завдання.

Наприклад, показник кінцевої вартості залежить від того, скільки персонажів буде у ролику. Адже чим їх більше, тим складніше й довше процес реалізації. Також багато залежить від текстур, що планують у відео. Наявність води (річка, море, краплі дощу та інше) – це додаткове ускладнення, бо відтворення водної текстури – це дуже кропітка робота професіонала.

Ще один тригер, що збільшує вартість відео – це спецефекти, що будуть створювать особливу атмосферу ролику. Дим, вибухи та інше – це робота висококласного майстра-аніматора. Отже, хороший 3D-проект – це може бути коштовно, але воно того варте, адже така тривимірна анімація виглядає дійсно дуже презентабельно та сучасно.

У нашому агентстві ви можете замовити розробку 3D-ролику та бути впевненими у тому, що саме для вас ми знайдемо оптимальне рішення щодо реалізації проекту якнайкраще.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua