google-site-verification=XBPhT996tygRKSAM2o9lElMLOmoVPOcqGT3TEzZ5XLY

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Анімація візуальних ефектів

Сьогодні досить часто можна почути «спецефекти», «візуальні ефекти», «візуальні спецефекти». Цими словосполученнями називають будь-які кадри, які не є реальністю. Однак для того, щоб вірно обирати послугу при замовленні, потрібно розуміти різницю цих назв.

Візуальні ефекти – це назва методів, які використовують при створенні відео, щоб створити вигадані сцени. Існує два типи візуальних ефектів:

  1. Комп’ютерна графіка. Це створення персонажів та декорацій за допомогою комп’ютерної графіки та 3D-анімації.
  2. Оптичні ефекти. Це комбінування зйомок. Найпопулярніший тип – це хромакей. Декілька зображень поєднуються в одну композицію в кадрі. На фоні спеціального екрану знімається сцена, а далі її комбінують з будь-яким іншим зображенням.

Візуальні ефекти створюються на етапі пост-продакшну. До речі, розробка може займати навіть більше часу, ніж увесь знімальний процес. А от спецефекти – це те, що робиться відразу на знімальному майданчику. До цього відносяться, наприклад, погодні та піротехнічні ефекти.

До того, як починати роботу, треба розуміти сенс завдання. Тобто яку взагалі ціль переслідує створенний ролик? Тому на першому етапі роботи потрібно стратегічно підійти до планування наступних кроків. Коли є план роботи, починається підготова, а далі – реалізація. Ключову роль у тому, який буде отримано результат, залежить від рівня професіоналізму кожного члена команди. Наприклад, анімація, яку виконає досвідчений професіонал, буде виглядати значно краще ніж та, яку зробить людина, що ніколи раніше цим не займалася.

Використання візуальних ефектів допомагає зробити відео видовищним та цікавим. У рекламі це досить важливий момент. Погодьтеся, важливо, щоб глядачеві хотілося додивитися ролик до кінця. Адже тільки так він повністю отримає усю необхідну інформацію. Анімаційні вставки, текст у кадрі, цікаві переходи – все це додає відео жвавості та унікальності.

Ціна послуги завжди залежить від складності завдання. Тому для того, щоб назвати вартість, спочатку необхідно зрозуміти технічне завдання.

Наша команда має у своєму портфоліо багато робіт з візуальними ефектами. Ви можете самостійно подивитися їх на нашому сайті або ж звернутися до наших менеджерів. Вони зможуть показати вам релевантні приклади та допомогти замовити реалізацію вашого проекту. Ми завжди відповідально ставимося до клієнтської задачі та вважаємо, що візуальні ефекти мають працювати як на унікальність, так і на стратегічну ціль.
Тож давайте разом зробимо класну роботу!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua