fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Flat анімація

Плоский дизайн або flat дизайн отримав значну популярність завдяки Microsoft та Apple. Зараз це одне з ключових направлень в усіх сферах сучасного дизайну. Для того, щоб краще зрозуміти, у чому полягає суть флет дизайну, треба знати, що є його основою.

Отже, в основі такого дизайну лежать:

  • мінімалізм;
  • двомірні зображення;
  • акцент на типографіці;
  • легкість елементів;
  • яскрава палітра кольорів.

Flat анімація може знадобитися фактично будь-кому. Такий стиль підходить й власникам бізнесу, й інтернет-магазинам, й великим та малим брендам. Це так, бо анімовані відеоролики широко використовуються в різноманітних сферах. Ви можете використовувати flat анімацію як для презентації на корпоративному заході, так і на сайті свого сайту. Тобто можна сказати, що це загалом універсальний стиль.

Особливий плюс цього дизайну – це його вміння одразу передати головну ідею, демонструючи її яскраво та цікаво для глядача. Людина з перших секунд буде зануреною в те, що відбувається на екрані. При цьому мозок легко зчитає те повідомлення, яке ви хочете донести. Є міф, що через свою простоту флет анімація буде нудною. Та це не так, якщо розробкою займаються креативні професіонали. Ціна створення флет анімації залежить від багатьох факторів, та не є занадто високою.

Для створення справді цікавого ролика, що буде відповідати своїй меті, потрібна команда спеціалістів. Особливо зверніть увагу на те, чи є в агентстві дизайнер, якій вже неодноразово займався саме флет анімацією. Так ви зможете упевнитися у тому, що гарний результат буде отримано в адекватні строки.
В нашому агентстві працюють люди, що мають багаторічний досвід розробки флет анімації. Спершу ми детально вивчаємо завдання, занурюємся у сферу діяльності клієнта. Далі, усвідомлюючи, яку саме ціль переслідує ролик, пропонуємо варіанті вирішення завдання. Наша команда впевнена у важливості спільної співпраці з клієнтом. Тому на усіх етапах ми детально розповідаємо про те, що саме робимо та гнучко ставимося до коментарів. Також ми розуміємо важливість притримуватися дедлайнів, тому на нас можна покластися. Наша мета – це творення креативного та релевантного завданню флет відео в обумовлені строки.

Про вартість послуги в нашому агентстві, про строки та команду ви можете дізнатися у наших менеджерів. Вони залюбки вичерпно проконсультують вас з будь-яких питань. Ми на зв’язку фактично 24/7. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти вам якісно реалізувати проект.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua