fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Інфографічна анімація

Інфографічна анімація є одним з найпривабливіших стилів сьогодні. Такі ролики активно використовуються, наприклад, в соціальних мережах, щоб наочно та цікаво показати ключові повідомлення. Завдяки особливій подачі інформації, глядач за короткий строк швидко усвідомлює багато меседжів.

Інфографічна анімація – це засіб візуалізації інформації з використанням комбінування зображень, ілюстрацій, графіків, діаграм, текстів та інших елементів. Усі ці елементи анімовані, щоб додати рух.

Спершу така анімація використовувалася, щоб завдяки ефектам складні дані можна було легше донести. Та згодом стало зрозуміло, що статичний контент загалом менш привабливий. Анімаційні елементи додають руху, що дозволяє зробити ідеї легшими та захоплюючими.

Отже, основні переваги цієї технології:

  • можливість легко донести складні дані до глядача;
  • захоплюючий контент, що привертає увагу;
  • відео завжди цікавіше за статичне зображення;
  • можливість донести більше меседжів до глядача у короткий строк.

До речі, створенний контент можна використовувати на різних діджитал майданчиках України та закордоном. Тобто це універсальна технологія, якою ви можете охопити різних представників своєї цільової аудиторії.

Особлива деталь, про яку слід сказати у цій темі – це дизайн. Інфографічна анімація буде успішною тільки в тому випадку, якщо візуальна складова буде стильною та релевантною темі. Іконки, позначки, стовпчики та все інше мають бути ретельно продуманими. Як і кольорова палітра. Занадто яскраво чи дуже темно – і ось уже глядачеві неприємно дивитись. Або ж занадто прості іконки можуть не привернути увагу, а от занадто складні – навпаки відволікати від меседжів.

Тому послуга з розробки інфографічної анімації має в собі також співпрацю з дизайнером. Сама анімація також має бути ретельно обміркованою. Рухливість – це, безперечно, перевага. Але якщо обрати невірну швидкість, глядач або занудиться, або не встигне нічого зрозуміти. Те ж стосується й появи тих чи інших елементів. Анімаційні ефекти залежать й від теми. Десь допускаються дещо грайливі ефекти, а десь все має бути досить суворо.

Наша команда має досвід з виготовлення інфографічної анімації. Ми завжди перед початком роботи ретельно занурюємося у світ клієнта: яка специфіка, хто цільова аудиторія, де буде розміщуватися інфографіка та інше. Так ми можемо гарантувати якість виконання своєї роботи.

Вартість розробки залежить від великої кількості факторів. Про ціну, а також як замовити послугу, ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами будь-яким зручним для вас засобом. Ми зможемо проконсультувати вас, а далі перейти безпосередньо до плідної співпраці.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua