fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення відео експлейнерів

Одним з ефективних маркетингових інструментів донесення до цільової аудиторії інформації про бізнес, продукт, послугу чи компанію є пояснювальний ролик або, як його ще інакше називають, експлейнер відео. Головними перевагами експлейнер відео є збільшення конверсії на сайт, підвищення рейтингу у Google, зростання доходів бізнесу та зрозумілість донесення переваг того чи іншого продукту.

Згідно результатам досліджень, наявність  пояснювального ролику на сайті компанії чи продукту дуже суттєво збільшує конверсію користувачів. В окремих випадках конверсія зростає до 100%.

Згідно результатам інших досліджень, компанії, які замовили і використовують відео, у середньому отримують дохід, вищий на 50%, ніж у конкурентів, які відмовилися від використання відео.

Експлейнер відео також сприяє підвищенню рейтингу у Google, рейтингу SERP та збільшує кількість користувачів, які перейшли на сайт бізнесу, продукту, послуги чи компанії.

До того ж, абсолютна більшість потенційних покупців у чотири рази частіше дивиться відео про товар, ніж читає опис продукту чи послуги.

Як створюються відеоексплейнери

Процес створення пояснювального відео включає наступні етапи:

  • Розробка тексту сценарію. На цьому етапі наші креативні копірайтери пишуть сценарій відео, яке пояснює призначення продукту чи послуги та висвітлює їх найкращі сторони.
  • Диктори, музичний супровід та звукові ефекти. Ефективність пояснювального відео суттєво збільшується, якщо переваги продукту чи послуги доносяться не лише за допомогою візуалізації. Ми працюємо з найкращими артистами та студійною музикою, щоб результат був бездоганним.
  • Сторіборд та анімація. Професіонали нашої агенції зроблять все, щоб замовник відео був повністю задоволений. Розповідь про ваші бізнес, продукт, послугу чи компанію буде зрозумілою, цікавою і оригінальною.

Розробку та створення якісного пояснювального відео краще замовити досвідченим професіоналам продакшн-департаменту AdShot Creative. Наша команда зробить все вчасно, на вищому якісному рівні, а вартість робіт буде доступною.  Створене нами експлейнер відео виконає всі поставлені завдання, підвищить продажі та донесе необхідну інформацію про ваш бізнес, продукт, послугу чи компанію до максимально великої аудиторії потенційних клієнтів.

Наш офіс знаходиться у Києві, але для нас не існує кордонів та відстаней у професійному сенсі – де б не були наші клієнти, вони завжди отримують найкращий результат!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua