fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Whiteboard анімація

Whitetboard анімація (або можна зустріти «уайтбоард», «вайтборд» чи навіть «wghtboard» анімація) – це, напевно, один з найзахоплюючих видів реклами. Адже спостерігати за процесом малювання дійсно дуже цікаво. Це сюжет, що твориться в тебе на очах. Як тут можна пропустити хоч секунду?

Кажуть, що wightboard анімація – це вже не сучасно. Але це хибна думка. Насправді, це один з класичних варіантів анімації, який може вирішити задачі бренду якнайкраще.
Whitetboard анімація ще називають doodle (дудл). Головна фішка doodle анімації в тому, що на екрані глядач бачить не тільки кінцевий результат, а й сам процес творчості художника. Це допомагає утримувати увагу глядача а також позитивно впливає на процес засвоєння інформації. Тож такий ролик краще запам’ятається та скоріш буде спонукати глядача купити товар чи замовити послугу, що пропонує ваш бренд.

Згадайтет, як під час навчання ви слухали лектора. Дошка виступала інструментом, на якому зображалися опорні ключові моменти. Так вам легше було сприймати інформації та засвоювати її. Так само й працюють дудл відео.

Коли краще використовувати ролик, створений у форматі дудл анімації?

Найпопулярніша сфера – це explainer video (повчальні та роз’ясняючі відео). Саме для них дуже зручно використовувати покрокові малюнки, що розповідають певну історію. Інтерактивна подача матеріалу та фокус на найважливішому сприятимуть швидкому розумінню основних меседжів вашою аудиторією. Цікавий факт: як тільки глядач бачить якусь деталь літери або картинки, його мозок у ту ж саму мить починає думати про те, що саме буде далі. Тому, якщо розробити дудл професійно, можна досягти практично стовідсоткової гарантії, що глядач додивиться відео до кінця. Найкращі сфери для дудл анімації:

  • Сфера інформаційних технологій.
  • Освіта (онлайн-курси, навчальні програми).
  • Наука та інновації.
  • Некомерційні проекти.

Однак це не означає, що інші не можуть замовляти дудл анімацію, звичайно!

Якою буває дудл анімація?

  • Абстрактний дудл – тобто ніякого сенсового навантаження, а тільки візерунки та орнаменти.
  • Дідул-інфографіка – числа, діаграми, стовпчики, але намальовані від руки на білій дошці.
  • Дудл з персонажами та сюжетом – повноцінна історія.

Ціна на кожен тип – окрема, адже складність роботи залежить від того, який тип потрібно реалізувати. Вартість цієї послуги з розробки дудл анімації ви можете дізнатися у наших менеджерів. Звертайтеся!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua