fbpx

Креатив

Креатив у рекламі – це просування товару чи послуги за допомогою оригінальних творчих прийомів та ідей,  які виділяються нестандартністю і новизною. Це небанальний підхід до вирішення конкретної маркетингової проблеми за допомогою реклами. Гарний креатив не виникає сам собою у повітрі просто заради креативу. А базується на глибинному аналізі цільової аудиторії та пошуку прихованих мотивів – споживацьких інсайтів.  Яким би не був товар, послуга чи бізнес, в умовах конкуренції, яка зростає щодня, успіх його просування потребує застосування креативу.

Креатив у рекламі допомагає також знизити вартість витрат на медіа, адже реклама з гарною ідеєю краще запам’ятовується за меншу кількість повторів. Тому розробка креативу та великої комунікаційної ідеї є головним інструментом, який допомагає виділитися в океані реклами конкурентів.

Ключовими ознаками креативної ідеї у рекламі є:

  • Здатність реклами швидко запам’ятовуватися і сприйматися аудиторією
  • Оригінальність ідеї
  • Доцільність саме для реклами конкретного товару чи послуги
  • Нестандартність реалізації
  • Здатність «западати у голову»
  • Відсутність шаблонів

Яскравий рекламний креатив – це прямий шлях до сердець споживачів. Він западає в очі, змушує замислитися, посміхнутися, а іноді викликає справжній шок. Якісний креатив не залишає байдужим та несподівано згадується. Наприклад, на вечірці, коли у ситуації, схожій на сюжет відомого рекламного ролика, ви несподівано для себе жартуєте його слоганом. Насправді блискучий креатив виходить за межі медіа-каналів та йде у народ. Тоді люди стають безкоштовними медіа-носіями і розповсюджують ідею без жодної платні.

Послуга розробки креативу для реклами має свою ціну, але є ефективною для будь-якого бізнесу чи товару. Звичайно, за умови, що наданням цієї послуги займаються справжні професіонали, які глибоко занурюються у бізнес клієнта та його проблеми, щоб швидко повернутися із несподіваними ефективними пропозиціями.  Саме такі спеціалісти працюють у нашій агенції. У короткий термін вони запропонують ефективну ідею креативу для реклами, стратегію її розвитку на певний період часу, а також допоможуть створити привабливий імідж будь-якого товару чи послуги.

Наш офіс знаходиться у Києві, але ми маємо довгий та успішний досвід співпраці із клієнтами з усієї України. Залишайте замовлення або телефонуйте – і на якісний креатив не прийдеться довго чекати!

AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua