fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Копірайтинг

У сучасному світі словом «копірайт» або «копірайтинг» називають велику кількість направлень, якими займаються не завжди одні й ті ж спеціалісти. Нумо розберімося, що входить до кола обов’язків копірайтера, який буває копірайт та нащо він потрібен брендам.

Загалом, копірайтинг – це написання текстів. Тому люди впевнені, що копірайтер – це людина, яка пише статті. Однак, це не зовсім вірно. Можна виділити три основних направлення роботи з текстами:

- Копірайтинг та рерайтинг.У першому випадку це створення текстів «з голови», тобто це унікальна авторська стаття, що з’явилася внаслідок глибокого занурення спеціаліста у тему, опрацювання матеріалів, аналітичної роботи. У другому – це переписування іншого тексту із збереженням структури, ідеї, але з максимальною текстовою унікальністю.

- SEO-копірайт. Це створення спеціальних сео-текстів, які потрібні для просування сайтів в інтернеті. Автор має ключові слова, які потрібно правильним чином розмістити в тексті на конкретну тему.

- Креативний копірайтинг. Окремо треба розглядати це направлення роботи копірайтерів. Адже тут мова йде не про написання статей будь-якої направленості, а про створення креативних ідей для унікальної реклами. Безперечно, креативні копірайтери також працюють з текстами. Наприклад, створюють нейми та слогани, пишуть тексти для рекламної розсилки та сценарії відеороликів. Але в основі усіх цих дій лежить саме креативна ідея. І ця послуга є надважливою для будь-якого бренду, який хоче виділятися з-поміж конкурентів в Україні та за кордоном. Тому замовити таку послугу – це правильне рішення для просування свого товару чи послуги. Ціна залежить від того, що саме входить в задачу.

Отже, креативний копірайтер є в будь-якому рекламному агентстві. Тож замовлення розробки креативних концепцій та ідей є досить популярним. Створення таких речей стає основою для прийняття рішень щодо подальшого просування бренду. Тому на етапі креативних розробок потрібно бути максимально зосередженим та глибоко занурюватися у процес. Важливо розуміти, що креатив має відповідати кінцевим цілям, а не тільки вражати. При тому абсолютно необхідно бути не таким, як інші. Отже, наші копірайтери разом з командою запропонують вам дійсно кращі рішення, які допоможуть товару чи послузі завоювати любов цільової аудиторії.

Замовити копірайт можна прямо у наших менеджерів. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися про вартість послуг, про строки виконання робіт та про все, що вас цікавить. Давайте разом працювати над успіхом вашого бренду!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua