fbpx

Дизайн

Хтось думає, що справжня якість не потребує якогось особливого дизайну, і що насправді хороший товар чи послуга, запропоновані за гарною ціною,  завжди знайдуть свій шлях до сердець цільової аудиторії. Але це далеко не завжди так. Конкуренція між товарами та послугами зростає щодня, тому сьогодні навіть глобальні гіганти невпинно думають про свій візуальний стиль комунікації та про те, щоб він був сучасним. Саме тому головною зброєю у війні рекламних комунікацій залишаються дизайн та ідея.

Рекламний дизайн – це сукупність всіх ступенів створення цікавого візуального стилю бренду. І те, наскільки вірно налагоджені всі етапи створення рекламного дизайну, помітно впливає на успіх комунікації товару або послуги.  Якісний рекламний дизайн змушує запам’ятати, забажати і придбати товар або послугу.

Щодня кожен з нас контактує з величезною кількістю реклами. Тому бренди боряться за увагу аудиторії, у тому числі, за допомогою яскравих ідей та вираження. А їм допомагають у цьому мільйони професійних студій, рекламних агенцій та фрілансерів у всьому світі. Сьогодні саме ідея та дизайн вирішують, яке рекламне повідомлення отримає декілька секунд уваги аудиторії.

Яскравий і оригінальний рекламний дизайн має наступні переваги:

  • Привертає увагу аудиторії, сприяє запам’ятовуванню комунікації та рівню знання бренду.
  • Дозволяє зменшити ціну медіа-покриття, адже оригінальний рекламний дизайн потребує меншої кількості контактів з аудиторією, ніж непримітний дизайн.
  • Створення проекту дизайну високої якості зміцнює репутацію компанії, надає брендам статусності і надійності в очах споживача, підвищує рівень довіри і лояльності споживачів до бренду.
  • Грамотно продуманий дизайн може використовуватись для різних рекламних носіїв, з незначними коригуваннями.
  • Розкішний дизайн рекламних матеріалів залучає нових споживачів і збільшує обсяги продажів компанії.

Якщо клієнт хоче отримати максимальний результат, то найкраще звернутися до професіоналів нашої студії. За помірну ціну та у короткий термін кожен замовник отримує якісну і оформлену пропозицію. Ми знаходимося у Києві, але маємо багатий і успішний досвід співпраці із замовниками з усієї України! Ми чекаємо на ваші замовлення!

AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua