fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Дизайн календарів

Щороку ми стикаємося з необхідністю змінювати календар. Для різноманітних компаній це гарний привід як привітати клієнтів, так і нагадати про свій бренд та не дати забути про нього протягом наступного року. Однак клієнти зазвичай отримують не один, не два, а набагато більше календарів. Як зробити так, щоб саме вашим користувався клієнт? На допомогу приходить креатив, який зможе наділити ваш календар, безумовно, унікальними якостями, які сподобаються клієнту.

Тож зрозуміло, що календар – це повноцінний рекламний інструмент. Тому дизайн включає в себе логотип компанії, слоган, а також виконується у фірмовому стилі.

Але цього не достатньо. Перевагою календаря буде наявність креативної ідеї. Так користувачу буде цікаво дивитись на нього протягом року. Замовити послугу з розробки певної ідеї ви можете в нашому агентстві. Наша команда креаторів зможе запропонувати вам декілька рішень, які якнайкраще підходять саме для вашої цільової аудиторії.
Розробка концепції – це один з перших етапів роботи, далі починається створення візуалу.

Дизайнери розробляють графічний макет майбутнього календаря, який уособлює креативну ідею. На кожному етапі результати роботи узгоджуються із замовником.

Які бувають календарі?

Календарі бувають різні. Давайте розглянемо основні види:

  • Настінний календар. Це найпопулярніший вид, адже при розміщенні відривного, листового чи перекидного календаря на стіні він буде мати найбільшу площу огляду. Це значить, що більше потенційних клієнтів зможуть його побачити.
  • Настільний календар. Такий варіант найчастіше виготовляють у форматі будиночку. Однак бувають й піраміди, куби та інші цікаві форми. Настільний календар дозволяє бути з людиною у постійному контакті. Користувачу зручно щодня дивитись на нього, залишати свої нотатки та інше.
  • Кишеньковий календарик. Це така собі візитівка, яку можна розповсюджувати серед клієнтів та цільової аудиторії вашого бренду на різноманітних заходах чи зустрічах. Такий календарик зручно використовувати у якості закладки, наприклад. Вартість розробки кишенькового календаря досить невелика, але при цьому такий формат є гарним рекламним інструментом.
  • Веб-календар. Це окремий інструмент, який може знадобитися на вашому сайті чи у блозі. Дизайн такого календаря також може бути виконаним у фірмовому стилі.

Де замовити?

На нашому сайті ви можете знайти приклади розробок календарів для різних сфер бізнесу. Або ви можете звернутися до наших менеджерів, щоб вони зробили добірку робіт, які релевантні саме вашій діяльності. Також ви можете дізнатися про те, як буде відбуватися співпраця, ціну, строки та будь-які інші речі за телефоном, онлайн або на зустрічі з нами. Із задоволенням реалізуємо ваш проект!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua