fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Дизайн каталогів, брошур, листівок, буклетів

Якщо у бренду є потреба мати свої власні брошури, буклети, листівки або каталоги, то ми радимо звертатися до фахівців з графічного дизайну, щоб презентаційні матеріали не псували імідж бізнесу. Сьогодні дизайн у багатьох галузях відіграє велику роль. Адже «зустрічати по одежі» все ще є актуальним. Щоб справляти дійсно бажане враження, краще покластися на спеціалістів, які запропонують найкраще рішення. Дизайн, створений професіоналом, завжди вигідно відрізняє бренд на ринку.

Наше агентство має власний дизайнерський відділ, що займається розробкою презентаційних матеріалів. Як саме відбувається робота?

  • Клієнт ставить перед командою технічне завдання.
  • Креативна команда за потреби розробляє творчі ідеї та презентує їх клієнту.
  • Після внесення правок та узгодження дизайнер розпочинає роботу.
  • Далі клієнт отримує бажаний рекламний макет, що повністю відповідає умовам якісної поліграфії.

Розробка не займає занадто багато часу, адже ми розуміємо, наскільки важливо клієнту оперативно отримати результат. Тому наші менеджери завжди на зв’язку та якісно координують співпрацю між творчою командою та замовником.

Також сьогодні не знижується популярність розробки брендованої канцелярії для компаній. По-перше, це додає міцності корпоративному духу компанії і це справді презентативніше, ніж купити продукцію інших канцелярських фірм, а по-друге – такі маленькі презенти колегам на зустрічах стають гарною альтернативою візитівкам. Замовити цю послугу ви також можете саме в нашому агентстві.

Вартість дизайнерської розробки брошур, буклетів, листівок, каталогу та канцелярії залежить від складності завдання. Якщо потрібно розробити спочатку креативну ідею, то ціна буде дещо вищою, ніж втілення у життя наявної ідеї клієнта.

Наші фахівці завжди обізнані щодо останніх трендів у сфері дизайну. А ще ми цінуємо гарний смак та оригінальність. Ми впевнені у тому, що завдяки графічному дизайну можна передати дійсно багато інформації про бренд чи продукт. До того ж, дизайн має бути унікальним, щоб стовідсотково запам’ятатись цільовій аудиторії та справити належне враження. Наші дизайнери відкриті для спілкування з клієнтами. Вони залюбки поділяться власним баченням того, як краще реалізувати проект та нададуть декілька прикладів шляхів роботи.

На нашому сайті представлені кейси для клієнтів з різних сфер. Ви можете ознайомитися з ними у відповідному розділі.

Замовляйте послугу розробки дизайну каталогів, брошур, листівок, буклетів та канцелярії, звернувшись до нас онлайн, або приходьте в гості до нашого гостинного офісу на вулиці Воздвіженська, місто Київ. Ми будемо раді якісно та у зрозумілі строки втілити ваш проект у життя.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua