fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Дизайн логотипу

Логотип є певною основою усієї айдентіки бренду. Тому до його розробки слід підходити дуже уважно. Найкращий варіант – це доручити створення лого професіоналам. Так, ціна буде вищою, ніж займатися цим самостійно, але й результат порадує вас значно більше. Графічний дизайнер, що має великий досвід по розробці логотипів, зможе врахувати усі тонкощі та запропонувати ідеальне рішення саме для вашого бізнесу. Виготовлений лого буде унікальним та влучним завдяки своєму дизайну.

Що треба знати до того, як почати роботу над створенням логотипа?

Кожен бренд має свій особливий фірмовий стиль. Це потрібно для того, щоб вигідно виділятися з-поміж інших компаній на ринку. Також саме фірмовий стиль стає гайдом, коли потрібно розробити ти чи інші матеріали. Це важливо хоч для календаря, хоч для ролику.

Логотип стає однією з ключових складових загального фірмового стилю.

Які бувають логотипи?

  • Шрифтові. Інколи може здаватися, що логотип, який складається тільки з шрифту, не здатен передати характер бренду. Однак це хибна думка. Правильно підібраний шрифт може підкреслити цінності компанії та ідеально працювати разом з іншими елементами фірмового стилю. Адже саме шрифтовий лого не буде перетягувати на себе зайвої уваги.
  • Мінімум графіки. Це шрифтовий логотип з додаванням графічного елементу. Таке лого стає складнішим та більш унікальним. Особлива графіка здатна передати важливий меседж або підкреслити напрям діяльності компанії.
  • Логотип та емблема (знак). Напевно, це найзвичніше поєднання шрифту та іконки в уві людини. Тому з одного боку – це гарна ідея, а з іншого – це не є чимось інноваційним. Переваги такого типу: знак легко використовувати окремо від лого. Наприклад, якщо вам потрібно зробити фірмову аватарку чи іконку на сайті. До недоліків слід віднести громіздкість зображення. Компанія, що має багаторічну історію, скоріш за все має саме такий лого, адже раніше цей варіант був дуже популярний. Молодим брендам слід звернути увагу на більш сучасні та трендові опції створення логотипу.
  • Домінуючий знак. З назви зрозуміло, що головний елемент – це унікальний знак, що розробляється спеціально для бренду. Він уособлює в собі й характер, й фірмовий стиль. При том текстова частина не обов’язкова.

Звичайно, обрати кращий варіант можливо лише командно. Замовляти послугу з розробки лого та не приймати участь у робочому процесі творчої команди – не ліпший варіант. Тому ми завжди за спільне занурення у креатив. Ми впевнені, що саме клієнт, як ніхто інший, розуміє природу свого бренду. Зі своєї сторони ми, розробляючи варіанти, занурюємося у сферу діяльності замовника, щоб запропонувати найкращі унікальні рішення.

Дізнатись вартість послуги, строки роботи та отримати відповіді на будь-які питання ви можете, зв’язавшись з нашими менеджерами через контактну форму на сайті. А краще – заходьте до нас в гості. Ми знаходимось на мальовничій вулиці у центрі Києва.

Будемо раді створити для вас справді особливий логотип!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua