fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Дизайн презентацій

Презентація – це інструмент, що допомагає сформувати позитивне враження про ваш бренд, бізнес, товар чи послугу, а також інформує цільову аудиторію про ключові особливості та важливі переваги саме вашої пропозиції.

Гарна та професійна презентація може підвищити лояльність споживачів до вашого бренду, а також підвищити продажі.

Але досягти цього можна тільки у тому випадку, якщо до створення та оформлення презентації підійти серйозно та уважно. Адже саме дизайн відіграє одну з ключових ролей.

Створювати дизайн презентації має дизайнер, що має досвід такої роботи. Окрім технічних нюансів, спеціаліст знає сучасні тренди та зможе створити для вас унікальний красивий макет, що матиме стильний вид.

Послуга «дизайн презентації»

Що входить в послугу «дизайн презентації» в креативному агентстві?

  • Розробка самого стилю. На цьому етапі приймається рішення, як буде виглядати той чи інший слайд, який буде фон, загальна тема, які елементи брендування мають бути присутніми та інше. Дизайнер працює над обкладинкою, типовою сторінкою, заключним слайдом та з іншими за необхідності. Агентство зазвичай пропонує декілька варіантів, щоб клієнту було зручно вибирати те, що піде в реалізацію.
  • Верстка презентації. Час зібрати матеріали до купи та оформити їх згідно розробленого дизайну. Можна «зашивати» у презентацію тексти, інфографіку, фотографії та навіть авторські ілюстрації. Хороший дизайнер в процесі роботи буде дивитися на розробки з точки зору і замовника, і майбутнього глядача. Це допоможе різнопланово оцінювати кожний елемент презентації.

Готовий результат презентується клієнту. Якщо потрібно – команда вносить правки за коментарями.

Ми радимо замовити дизайн презентації саме в креативному агентстві. Це дозволить за необхідності залучити до роботи не тільки дизайнера, а й, наприклад, копірайтера. Також, якщо специфіка бренду дозволяє, можна знайти унікальну  креативну концепцію, яка буде запам’ятовуватися цільовій аудиторії та відрізняти від конкурентів.

Наша компанія має великий досвід дизайну презентацій, тому ви можете довірити ваш проєкт нашим спеціалістам. Вартість послуги залежить від обсягу роботи та її складності. Наприклад, створення авторських ілюстрацій – це збільшення ціни. Але при цьому такі ілюстрації будуть унікальним контентом та зможуть вами використовуватися не тільки на слайдах.

Ми знаходимось у Києві, але з радістю працюємо без кордонів. Тому звертайтесь до наших менеджерів, вони детально зможуть відповісти на усі ваші питання. Чекаємо на ваші проєкти!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua