fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Дизайн упаковок і етикеток

Упаковка – це перше, що бачить покупець, коли обирає продукт з-поміж десятків інших. Тому дизайн упаковки відіграє велику роль. Він формує перше враження про бренд, про компанію та про сам товар. Зрозуміло, що дизайн упаковки потрібно розробити так, щоб покупець звертав увагу на ваш продукт та позитивно виділяв його серед конкурентів.
Існує статистика, що людині потрібно усього 10 секунд, щоб оцінити товар та прийняти рішення щодо покупки. Якщо розробка дизайну не є професійною та не враховує важливі нюанси, то шансів стати вибором покупця дуже мало.

Наша команда знає, наскільки важливо справити правильне перше враження, тому ми розробляємо влучні та унікальні дизайни, що допомагають брендам досягати своїх цілей.
Професійний дизайнер повністю занурюється у контекст: вивчає сферу діяльності бізнесу, аналізує зовнішній вигляд конкурентів, виявляє їх слабкі та сильні сторони, шукає засоби вирішення отриманої задачі.

Важливо розуміти, що хороший дизайн – це не яскрава картинка. Створений дизайн – це кропітка робота, до якої долучаються креативні працівники та клієнт. У плідній співпраці створюються справді доречні та влучні графічні рішення для упаковок товарів.

Замовити дизайн в агентства – це означає отримати:

  • всебічний підхід до визначення напрямку подальшої роботи з урахуванням особливостей ринку;
  • дизайн, що працює на продажі, бо є орієнтованим на інтерес споживача;
  • конкретне позиціювання продукту;
  • повну відповідність цінностям та місії компанії.

Ще один важливий елемент для товару – етикетка. Є ряд продуктів, яким потрібен саме дизайн цієї частини візуального стилю.

Існує три популярні види етикеток:

  • Корпусна. На ній знаходиться зазвичай назва продукту, логотип та лаконічно подана ключова інформація.
  • Кольеретка. Це етикетка для пляшок, що знаходиться у верхній її частині. Вона є маленькою, тому там логічно розташовувати логотип та іншу важливу символіку.
  • Контретикетка. Така етикетка присутня на зворотній стороні товару. Тут розташовується важлива для споживача інформація. А саме склад, виробник та інше.

Тож успішна продажа – це у тому числі й грамотний дизайн упаковки та етикетки.

У нашому агентстві для вас доступна послуга з розробки цих ключових елементів брендінгу. Наш фахівець із задоволенням розробить для продукту найкращий дизайн, що вирішить ваші бізнес-цілі.

Умови, строки роботи, ціна послуги та інша інформація є в наших менеджерів, звертайтесь до них для отримання відповідей на будь-які запитання.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua