fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Дизайн зовнішньої реклами

Зовнішня реклама відіграє велику роль в розвитку бізнесу. Люди щоденно бачать різноманітні носії реклами. Здається, що ми не звертаємо на неї уваги, але насправді наша підсвідомість все одно запам’ятовує інформацію. Рекламні вивіски, банери, постери та інші носії інформації впливають на нас постійно. Отже, цінність зовнішньої реклами зрозуміла.

Ринок – це величезна конкуренція між виробниками. Тому якісне створення реклами – це необхідність для бренду. Щоб розробити рекламу, яка насправді спрацює, необхідна командна робота різних спеціалістів – стратегів, маркетологів, креативщиків. Адже розробка – це покроковий алгоритм дій, які мають під собою чітке обґрунтування. Рекламне агентство має чітко розуміти цільову аудиторію, знайти інсайти, побудувати креативну концепцію та розробити фінальний унікальний продукт. Тільки після плідної підготовчої роботи компанія-замовник отримає те, що справді буде працювати.

Якщо вести мову саме про зовнішню рекламу, обов’язково потрібно наступне:

 • встановити призначення реклами;
 • визначити ідею;
 • створити дизайн-макет;
 • обрати рекламну конструкцію;
 • визначитись з місцем розташування.

Загалом, рекламу продукції чи послуги можна розміщувати як на стандартних носіях – щити, фасади будов, транспорт, так і на більш креативних – наприклад, 3D-реклама на стінах або навіть на деревах. Від того, де буде розміщуватися реклама, залежить як технічна частина роботи, так і її стиль та дизайн.

Виготовленний продукт має бути помітним та цікавим для цільової аудиторії. Тому важливо вірно обрати локацію, адже якщо ваша цільова не буває на ній, то й реклама, зрозуміло, не спрацює. Також заздалегідь треба звернути увагу на вартість розміщення реклами на бажаному носії. Це важливий пункт, що може впливати на загальній бюджет. Краще прорахувати це своєчасно.

І от ще декілька важливих порад:

  1. Не потрібно заповняти увесь простір текстом. Краще сприймається інформація, коли дизайн макету легкий та незасмічений.
  2. Один банер має доносити лише одне повідомлення та містити одну зрозумілу ілюстрацію.
  3. Довірте розробку реклами професійній студії. Замовити послугу у спеціалістів – це мінімізувати ризики.
  4. Працюйте в команді з агентством. Намагайтеся надати якомога більше інформації про бренд та задачу.
  5. Не бійтесь креативних, але чітко обґрунтованих пропозицій. Адже звичайна шаблонна реклама сьогодні працює погано.

Наша команда має великий досвід розробки дизайну зовнішньої реклами. Дізнатися про наші роботи, ціни та все інше, що вас цікавить, можна у наших менеджерів. Звертайтесь!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua