fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Моушн дизайн

Моушн-дизайн є дуже популярним сьогодні. Тож давайте детальніше розглянемо, що це таке.

Коли статичний кадр починає рухатися – це анімована картинка або графічна анімація. А от моушн-дизайн – це коли зображення оживає та має додатковий сенс. На просторах Інтернету кожна зустріти варіації назв. Наприклад, motion або моушен-дизайн. Але це ідентичні поняття.

Результатом моушн-дизайну є певний ролик-історія, що розповідається у часі. Тому створення такого продукту – досить складна задача, що потребує ретельної підготовки та залучення спеціалістів. Наприклад, моушен-дизайнера.

Ця професія поєднує в собі велику кількість навичок та вмінь. Якщо над відео працює тільки такий професіонал, він має розумітися на сценарії, режисурі, бути оператором, монтажером та навіть саунд-дизайнером.

Але для того, щоб пришвидшити реалізацію задачі, над роликом може працювати одразу декілька людей. Це також хороший варіант для того, щоб урахувати усі тонкощі. Адже командна робота – це завжди різноплановий професійний погляд на робочий процес. Це призводить до уникнення помилок та похибок.

Де використовується моушн-дизайн

Моушн-дизайн використовується у різних галузях:

  • Кіно. Найчастіше такий тип дизайну використовується у титрах та створенні інтерфейсів, що містять ефекти.
  • Відеокліпи. У цій галузі постійно шукаються нові прийоми та рішення, щоб вразити глядача. На допомогу приходить моушн-дизайн.
  • Реклама. Анімаційний ролик з коротким, але досить глибоким сюжетом може викликати необхідні у споживача емоції. Рух у кадрі допомагає захопити увагу глядача та донести основне повідомлення.
  • Презентації. Рух є цікавішим, ніж статика. Тому для презентаційних або навчальних матеріалів, де потрібне зосередження глядача, краще використовувати відео. Цікаво та легко подати інформацію допомагає саме моушн-дизайн.

Це не всі галузі, але вони є найпопулярнішими. Якщо ви плануєте використовувати моушн-дизайн, радимо замовити послугу у професійних агентств, які мають досвід у виконанні таких задач. Це дасть вам впевненість у тому, що результат буде відповідати цілям.

Вартість послуги залежить від складності роботи, від того, який планується хронометраж у ролика. Також важливо розуміти, чи потрібен сценарій, або він вже є у вас. Наша команда може узятися за розробку як з нуля, так і долучитися до реалізації на будь-якому етапі.

Ми розташовані в Києві, але працюємо з клієнтами, не зважаючи на географію. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб дізнатися про умови співпраці, ціни та строки. Ми залюбки відповімо на всі ваші запитання та створимо для вас унікальний моушн-дизайн.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua