fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення брендбуку

Брендбук – це офіційний документ вашої компанії. В ньому чітко зазначені усі норми візуального стилю вашого бренду. Саме в брендбуці зібрані основні цінності в просуванні та розвитку продукту чи послуги. Деякі компанії роблять акцент на стилі, деякі – на правилах взаємодії з клієнтами та партнерами.

Брендбук є необхідним, коли з вашим брендом працює підрядник. Тобто якщо у вас є завдання для дизайнера чи маркетолога, ви маєте бути впевненими, що спеціаліст буде реалізовувати свої ідеї, враховуючи ваш фірмовий стиль, ваші цінності та місію.

Розробка брендбуку – це кропітка робота, адже з ці правила надалі будуть формувати ваш бренд. Не треба робити його занадто жорстоким, бо так буде досить складно у майбутньому шукати нестандартні рішення рекламних кампаній. Але чіткі норми й правила мають бути детально прописані. Також існує думка, що брендбук має розробляти власник компанії. Насправді, це не так. Брендбук – це спільна робота компанії, маркетологів, копірайтерів та дизайнерів. Так, вартість створення зростає, але це інвестиція в успішне майбутнє бренду.

Щo охоплює брендбук?

  1. Бренд. У цьому розділі зазвичай описується місія, цінності бренду та його цільова аудиторія. Що стосується аудиторії – потрібно обов’язково складати саме портрет споживача, а не тільки зазначити стать та вік.
  2. Фірмовий стиль. Тут розміщується логотип (його кольори, розмір, приклади використання), слоган (де розміщується), кольори (які кольори чи комбінації використовуються), шрифти (для заголовків, текстів та іншого) та інші графічні об’єкти. Тільки з цим розділом ви можете очікувати, що дизайн у подальшому буде завжди в одному стилі.
  3. Правила взаємодії. А саме: мова, граматика, форматування, стиль, манера спілкування та інші важливі речі, які формують так званий tone of voice – ваше унікальне спілкування з аудиторією. Створення цього розділу є необхідним для того, щоб споживач вас впізнавав з-поміж інших.

Коли брендбук готовий, проінформуйте усіх своїх співробітників щодо цього. Кожен в компанії має чітко знати правила, що прописані в брендбуці. Також використовуйте брендбук при роботі з підрядниками.

Не забувайте, що бренди змінюються. Тому потрібно своєчасно вносити зміни до брендбуку, доповнювати його актуальною інформацією.

Замовити послугу розробки брендбуку ви можете в нашому агентстві. Наша команда має великий успішний досвід з реалізації таких задач.

Щоб дізнатися строки, умови, ціни та будь-яку іншу інформацію щодо послуги, будь ласка, звертайтесь до нас. Будемо раді розробити для вас унікальний брендбук, що стане основою успіху компанії.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua