fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення UX/UI дизайну

UX/UI дизайн – це досить давнє направлення роботи дизайнерів, але при цьому ці абревіатури й досі не зрозумілі багатьом. Насправді, все досить просто, хоча на перший погляд це виглядає так, ніби потрібно довго розбиратися.

Визначення

UX – абревіатура походить від англійського словосполучення «user experience», що перекладається як «досвіт користувача». Тобто це охоплює взагалі увесь досвід, який користувач отримує при взаємодії із сайтом чи додатком.

UX-дизайн відповідає за наступні функції:

  • адаптивність продукту;
  • емоції користувача від взаємодії з ним;
  • зрозумілий інтерфейс;
  • виконання аудиторією цільових дій.

Тобто UX-дизайн – це розробка інтерфейсу на базі досліджень досвіду та поведінки цільової аудиторії.

Хто займається розробкою?

UX-дизайнер вміє проектувати зручні та функціональні інтерфейси різноманітних сайтів, додатків та програм. Вони створюють позитивний досвід користувачів та навіть змінюють уяву бізнесу про справді хороший інтерфейс.

Загалом, UX – це створення враження, яке буде залежати від архітектури веб-сайту, графічного дизайну, зрозумілого тексту та відгуку інтерфейсу на конкретні дії користувача. Тому спеціалісту потрібно вивчати звички, проводити тестування та розробляти прототипи. Це цікава та складна робота. Вартість такої послуги висока, однак цілком себе виправдовує, бо кропітка праця дизайнера призводить до заохочення цільової аудиторії та максимально позитивно впливає на просування бізнесу.

UI – це абревіатура, яка походить від англомовної фрази «user interface» та перекладається «інтерфейс користувача». І мова не тільки про графічний інтерфейс. Однак саме такий є основою роботи дизайнерів.

UI-дизайн – це процес візуалізації прототипу, який був розроблений на базі досвіду користувача та на основі дослідження цільової аудиторії. До роботи дизайнера входить анімація, зображення, кнопки, меню, різні слайдери, фотографії та шрифти. Саме UI-дизайнери визначають влучну палітру кольорів, а також знаходження об’єктів в інтерфейсі.

Якщо підсумувати, то UI-дизайнер – це спеціаліст з інтерфейсів, який візуалізує робочий прототип, а далі розробляє різні графічні компоненти та збирає їх в макет.

Якщо все виконано вірно, користувачу буде легко зрозуміти, як користуватися сайтом, додатком, програмою та будь-чим іншим. Тож зрозуміло, що ціна на послуги гарного UI-дизайнера не буде низькою. І краще працювати зі справжніми спеціалістами, ніж потім переробляти роботу або дратувати цільову аудиторію незручними інтерфейсами.

Замовити послугу з UX/UI дизайну можна в нашому агентстві. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб дізнатися усі подробиці.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua