fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення веб-дизайну

Веб-дизайн – це відносно новий термін, тому не всі у повній мірі розуміють його значення. У цій статті пропонуємо розглянути основні питання щодо цієї сфери, щоб отримати максимально точне уявлення про цей вид дизайну.

Взагалі, під терміном «веб-дизайн» мається на увазі процес створення веб-сайтів. У цей процес входять різноманітні технічні аспекти розробки, структурування інформації та створення візуальної оболонки для подальшої відправки цієї інформації в Інтернет.

Розробка веб-сайтів: етапи та нюанси

Для того, щоб краще зрозуміти, що складає із себе сайт, потрібно знати, через які етапи проходить сторінка від ідеї до свого повноцінного функціонування.

  1. Створення технічного завдання. Спочатку потрібно чітко сформулювати та запланувати цілі та функціонал майбутнього сайту. На цьому кроці починають планувати його структуру та візуальне оформлення, узгоджують усі питання з клієнтом.
  2. Юзабіліті. Це великий пласт роботи. Потрібно виявити велику кількість питань від структур сторінок до найбільш зручного варіанту подачі інформації. На цьому етапі до роботи залучається дизайнер.
  3. Графіка. Тепер дизайнер створює візуальне уявлення про сайт. Це включає в себе різноманітні елементи, які мають зробити сторінки як дійсно функціональними, так і приємними на вигляд. Далі студія узгоджує з клієнтом макет сайту у вигляді графічного зображення.
  4. Верстка. На цьому етапі дизайнер працює разом з програмістом. Тепер ідея реалізовується у вигляді коду, який допоможе графічним об’єктам відображатися у браузері.
  5. Вебмастерінг. Заключний етап роботи, за якого готовий сайт розміщується на хостингу. Також він наповнюється необхідною інформацією, що потрібна як цільовій аудиторії, так і для просування.

Хороший веб-сайт – це зручний інструмент для того, щоб просувати свій бренд, товари, послуги. Ціна створення буде залежати від багатьох моментів. Наприклад, створення сайту за допомогою шаблонів – це значно дешевше, але ви втрачаєте можливість розробити усе необхідне виключно під свої потребі. Вартість розробки з нуля значно вища, та у той самий час ви отримуєте унікальний продукт, що налаштовується так, як цього потребує саме ваш бізнес.

Замовлення послуги

Для розробки сайту з самого початку вам потрібна команда професіоналів, які здатні зробити усі технічні роботи. Тому обов’язково ретельно вивчайте портфоліо та досвід тих, хто буде розробляти веб-сайт.

Замовити послуги з веб-дизайну можна і в нашому агентстві. Звертайтесь до нас, адже ми завжди чітко притримуємося строків та вважаємо своїм обов’язком зробити роботу найкращим чином.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua