fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Верстка корпоративних журналів та газет

Багато компаній випускають свої корпоративні журнали та газети. Така преса – це один з найефективніших засобів укріплення відносин з клієнтами та партнерами, а також це інструмент для роботи з власним персоналом. Ще один плюс видань – це корпоративний дух, що зміцнюється. Формат корпоративних журналів та газет зазвичай такий: стандартний А2 або таблоїдний А3.

Верстка та дизайн корпоративних видань: яка є особливість

  • Велика кількість інфографіки. Це не є певним правилом, але це тенденція. Верстка інфографіки потребує особливої уваги у питанні суміщення текстової та графічної частин. Оформлення сторінки має бути лаконічним, але у той самий час –  зрозумілим. А також усі дані мають повністю передавати необхідні повідомлення.
  • Невеликий обсяг інформації. Зазвичай корпоративні журнали та газети не містять багато тексту. Контент таких видань – це, наприклад, невеликі новини та релізи. Так, інколи буває необхідно розмістити великий матеріал, та це не є завданням кожного номеру. Тому журнальний або газетний макет має бути максимально легким для сприйняття у будь-якому випадку.
  • Якість графічних матеріалів. Так буває, що компанія, орієнтуючи корпоративне видання на внутрішніх робітників, не вважає необхідним використовувати якісні графічні матеріали. Для створення фотографій не звертається до професійних фотографів, а графічні зображення, що беруться, не підходять до друку. Тому під час верстки потрібно сховати недоліки матеріалів. Однак краще все ж таки використовувати якісні зображення, адже навіть такі дрібниці впливають на загальний імідж вашої компанії.

Корпоративні видання мають бути дуже легкими для сприйняття читачем інформації. Корпоративні газети чи журнали читають під час перерви співробітники або клієнти, які хочуть швидко ознайомитися з основними тезами та новинами. Ніхто не буде вивчати сторінки дуже ретельно. І саме гарна верстка може забезпечити легке та швидке сприйняття головних повідомлень.

І навпаки – будь-який хороший матеріал може бути зіпсований, якщо верстка не є якісною.

Уникнути помилок можливо, якщо версткою займається професіонал.  Тому якщо вам потрібно видавати корпоративні газети або журнали, ми радимо звертатись до професіоналів  з верстки. Спеціалісти можуть запропонувати різні рішення, з-поміж яких ви зможете обрати те, що вам подобається найбільше.

Звертайтесь до нас за послугою верстки корпоративних матеріалів. Ми маємо досвід та розуміння того, як зробити ваші газети та журнали унікальними та цікавими для читача.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua