fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Розробка сайтів

Ми живемо в еру Інтернету та інформаційних технологій. Кожен користувач контактує з сотнями веб-сайтів, над створенням яких працюють мільйони дизайн-студій. А скільки людей займається адмініструванням сайтів, – не порахувати, як і фрілансерів, у яких можна замовити розробку під ключ веб-сайту або створення простого сайту-візитки. Ця розробка буде нижчої якості та вартості. Веб-сторінок – все більше, а знайти ключ до уваги аудиторії в Інтернеті – все важче. І коштує це все дорожче. Тому розробка дизайну, створення веб-сторінки та її адміністрування є дуже важливими етапами успіху бренду.

Щоб розробити сторінку в Інтернеті, яка приверне увагу користувача та змусить зробити покупку, треба пройти багато проектних етапів від бріфингу до веб-релізу. Створення такої сторінки краще замовити у професіоналів нашої дизайн-студії. Розробка під ключ сайтів будь-якої складності, веб-візиток із зручним адмініструванням за оптимальну ціну та багато іншого входить до сфери наших послуг. Фахівці нашої дизайн-студії ретельно стежать за основними тенденціями сучасного веб-дизайну і активно застосовують у своїй роботі кращі його досягнення. Звертаючись до нас за розробкою та створенням сайту, клієнти завжди впевнені в тому, що отримують не просто привабливе індивідуальне рішення під ключ за оптимальну вартість, а й ефективний бізнес-інструмент, що виконує свої завдання.

Для виготовлення за доступну ціну не просто привабливого, а й зручного для майбутніх відвідувачів сайту, необхідно подбати про такий параметр, як його юзабіліті. Юзабіліті –це рівень зручності користування сайтом, що визначає, скільки часу та дій потрібно відвідувачам, щоб знайти потрібну інформацію, замовити послуги або зробити покупки. Сайт з низьким юзабіліті не принесе успіху.

Які бувають види сайтів?

Розробка сайту – це процес, який вимагає грамотного планування всіх етапів. Починається розробка сайту з принципового моменту: статичним чи динамічним він буде?

  • Статичні сайти. Кажуть, що статичні сайти – це минуле століття, проте статистика показує, що правильно розроблені і розкручені статичні сайти, як і раніше є популярними та прибутковими. А їх вартість є меншою.
  • Динамічні сайти. Динамічний сайт дає більш гнучкий контроль, спрощує роботу з матеріалами, але його ціна є вищою. А ще це накладає ряд обмежень на вибір хостингу.

Розробка сайту, який буде приносити прибуток, – складний процес, що вимагає спеціальних знань, високої кваліфікації і великого досвіду. При виборі розробників для свого проекту треба пам'ятати про це. Наша дизайн-студія забезпечить професіональне виконання замовлення та надасть гарантії найкращого результату за доступну вартість.  Для найвибагливіших клієнтів стане приємним сюрпризом рівень майстерності нашої команди, точність дотримування термінів та доступна ціна за послуги.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua