fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Левова доля платоспроможних людей займається веденням своїх сторінок у соціальних мережах. Багато хто має сторінки в обох найпопулярніших соціальних мережах України – у фейсбук та в інстаграм. Або інстраграм, як часто помилково пишуть його назву. На соціальні мережі сьогодні припадає найбільша частина уваги користувачів в Інтернеті. Тому кожен бренд має подбати про просування та ведення своєї сторінки в facebook та instagram.

Що таке смм-маркетинг

Сьогодні маркетинг у соціальних мережах (коротко – SMM або смм-маркетинг) став окремим видом маркетингу з просування бренду за допомогою спеціальних smm-інструментів з урахуванням особливостей медіа-каналу. А приставка «соц» увійшла до сучасного лексикону у якості розмежувального кордону між життям реальним і життям у соціальних мережах. Але саме в соціальних мережах користувачі часто приймають рішення про покупку продукції певного бренду у реальному світі чи в Інтернеті. Тому правильно побудована стратегія SMM-маркетингу, втілена за допомогою грамотного ведення сторінок бренду, може принести будь-якій торговій марці багато позитиву.

Головне – не намагатися занадто нахабно продавати товар своєї марки у фейсбук чи інстаграм. А розважати аудиторію свого аккаунта, бо люди приходять до будь-якої соціальної мережі саме за цим. А от після зацікавлення вже можна делікатно донести свої пропозиції.

SMM-маркетинг та ведення аккаунту бренду в facebook чи Instagram мають наступні переваги для бізнесу:

  • Просування популярності бренду
  • Підвищення впізнаваності бренду
  • Збільшення цільового трафіку на сайт
  • Збір унікальної інформації про користувачів

Тобто смм-маркетинг у соціальних мережах фейсбук чи інстаграм має бути спрямованим не тільки на збут, а й на отримання важливої для бізнесу інформації про поведінку, бар’єри, преференції та очікування цільової аудиторії. Тому при веденні аккаунту бренду треба поводитися дуже делікатно, аби не відштовхнути аудиторію.

Роботу з смм-просування бренду краще довірити кваліфікованим спеціалістам нашої агенції. Ми вивчимо цільову аудиторію, сам бренд та знайдемо інсайти, на яких побудуємо успішну маркетингову стратегію просування бренду клієнта в соціальних мережах facebook та інстаграм. Результатом реалізації такої стратегії стане не тільки підвищення популярності бренду серед користувачів Інтернету і соціальних мереж, а й підвищення продажів у реальному світі!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua