fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення інтернет-банерів

Банери були і залишаються одним з найбільш ефективних видів реклами в Інтернеті. Серед завдань банерів – сприяння запам’ятовуванню бренду, покращення його іміджу для цільової аудиторії і підвищення продажів. Головними складовими успіху банерів в Інтернеті є точне налаштування таргетингу реклами, вибір релевантних майданчиків і дизайн самих банерів.

Перед створенням банерів треба врахувати фактори, які впливають на ефективність такої реклами – кількість переходів на веб-сайт. Серед головних таких факторів – розташування банера на сайті, його вид і розмір, а ще – структура банера.

Розташування банерів

У випадку невдалого розташування банерів на веб-сайті навіть привабливий дизайн і цікавий копірайт не врятують рекламу від того, що вона виявиться «неклікабельною». Найкраще розташовувати банери у верхній частині або у середині веб-сайту. Нижня частина сайту – не дуже вдале місце для реклами, адже користувачі не часто туди дивляться.

Розмір банерів

Розмір банерів також впливає на ефективність реклами на сайтах в Інтернеті.

  • Дуже маленькі банери не дозволяють роздивитися дрібні деталі відвідувачам сайтів. А ще такі банери веб-сайти часто розміщують не на найвдаліших місцях, що значно знижує їх ефективність.
  • Занадто великі банери можуть здатися нав’язливими – відвернути потенційних клієнтів від реклами магазину чи послуги. І щоб замовити таку рекламу, треба заплатити більшу ціну.

Банер не зможе ефективно привертати увагу цільової аудиторії, якщо він має низьку якість, не унікальний (скопійований з вже існуючого банера), не містить зрозумілого посилу і, як наслідок, не стимулює до переходів.

Банери в Інтернеті поділяються на статичні і анімовані. Наразі останні користуються найбільшою популярністю. Однак це не означає, що статичні банери перестали бути актуальними. Бо створені якісно і за меншу ціну статичні банери є ефективнішими за анімовані банери, які виготовлені невміло і за вищу вартість.

Створення привабливих ефективних банерів, які доносять головне повідомлення певній аудиторії – один з напрямків діяльності нашої веб-студії з офісом у Києві та клієнтами з усієї України.  Ми добре знаємося на створені таких банерів. Спеціалісти нашої веб-студії не тільки володіють на найвищому рівні навичками роботи з різними графічними редакторами, але й особливим професійним чуттям, що дозволяє підібрати заповітний «ключик» до сердець цільової аудиторії.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua