fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення преролів для Youtube

Наразі не тільки в Україні, а й в усьому світі інтернет-реклама витісняє рекламу в традиційних медіа. Одним із найефективніших видів такої реклами є прероли на youtube.

Саме за допомогою створення ютуб-преролів бренди доносять свої повідомлення до певної аудиторії, а не до широкого загалу, як у випадку ТВ або зовнішньої реклами. При цьому youtube-прероли зберігають найбільшу перевагу відео реклами –  завдяки поєднанню руху, звуку та зображення, така реклама найбільше запам’ятовується.

Кожний популярний ютуб-канал має аудиторію з певними інтересами. Тому створення ютуб-преролів потребує врахування цих інтересів. Ціна створення такої реклами залежить від багатьох факторів. Зокрема від того, якого типу будуть прероли – анімаційними, графічними чи повноцінним відео.

Види преролів

  • Знімальні. Вартість створення знімальних преролів у більшості випадків вища за вартість створення простої анімації чи графіки.
  • Анімаційні або графічні youtube-прероли теж здатні цікаво доносити рекламні повідомлення, але в іншій манері. Цей вид реклами найкраще працює у випадках, коли треба детально розкрити зміст рекламної пропозиції.

Ми створюємо youtube-прероли, які не дратують, а працюють на аудиторію. Кожен з таких ютуб-преролів проходить повний цикл продакшену – від розробки ідеї до її реалізації. Унікальна ідея, сучасні технології та досвід нашої команди допоможуть створити за доступну ціну унікальний ютуб-прерол, який не просто приверне увагу глядача, а й ефективно донесе основне повідомлення бренду.

Наш офіс знаходиться у Києві, але до нас звертаються за створенням якісних відео клієнти з усієї України. У нас можна замовити створення будь-яких типів ютуб-преролів із врахуванням позиціювання бренду та інших початкових умов.

Створені нами ролики можуть бути розміщені на сайті або ютуб-каналі бренду, а також використовуватися в якості презентації на виставках і конференціях.

Не тільки у випадку ютуб-преролів, а й завжди, ми пропонуємо кліентам тільки такі рішення, що орієнтовані на результат. Ми ефективно просуваємо і розвиваємо бізнес наших клієнтів, допомагаємо досягати успіхів на шляху до лідерства на конкурентних ринках. Використовуємо найсучасніші технології і перевірені інструменти. І пропонуємо все це нашим клієнтам за зручною схемою: гарна якість – доступна вартість.

За якісними ютуб-преролами та іншою ефективною рекламою краще звертатися до професіоналів AdShot Creative. Професійна досвідчена команда зробить все вчасно, на вищому якісному рівні!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua