fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Таргетована реклама в соціальних мережах

Для просування бренду недостатньо просто створити сайт та сторінки у фейсбуці, інстаграм і тікток – потрібно, щоб на вас звернули увагу та зацікавились вашою рекламою. І таких брендів та аккаунтів з рекламою є дуже багато в соціальних мережах, тому потрібно виділятися і боротися за увагу користувачів. Одним з інструментів просування бізнесу та запуску нового бренду є налаштування таргетованої реклами.

Головна перевага таргетованої реклами полягає в тому, що тематичні оголошення показують не всім користувачам соціальних мереж фейсбук, тікток, інстаграм, а тільки цільовій аудиторії вашого бізнесу. Тому ціна контакту буде оптимальною.

Таргетована реклама враховує дані відстеження користувачів у мережі, історію пошуку і персональну інформацію з аккаунту фесбук, інстаграм, тік ток та переписку у messanger. Завдяки цьому таргетована реклама фокусується на аудиторії з конкретними потребами.

Це дозволяє знизити вартість реклами і підвищити її ефективність. Це працює як зі звичайною рекламою брендів, так і з політичною.

Окрім цього, до переваг таргетованої реклами у соціальних мережах facebook, Instagram и tiktok відносяться:

  • Оптимізація та аналітика ефективності. Соціальні мережі інстаграм, фейсбук і тік ток надають достатньо даних для аналізу ефективності реклами, продажів і активності аудиторії. Таргетована реклама дозволяє корегувати налаштування кампанії, оптимізувати результати, вартість, знати, скільки коштує кампанія та перевіряти нові оголошення.
  • Можливість просування бізнесу та брендів без використання сайту. Не всі представники малого бізнесу можуть заплатити ціну створення сайту. Офіційного аккаунту у соціальних мережах facebook, tiktok та instagram достатньо для запуску реклами.
  • Доступна вартість у порівнянні із класичною рекламою. Ціна просування бізнесу за допомогою таргетованої реклами є дуже вигідною у порівнянні з традиційними медіа. Таргетована реклама дозволяє почати запуск приблизно з 5 доларів.

Оптимальне охоплення. Користувачів із активними аккаунтами в соціальних мережах фейсбук, інстаграм і тікток стає дедалі більше. Вони щодня спілкуються, розважаються, дивляться блогерів та обмінюються інформацією. Тому добре налаштування таргетованої реклами дозволяє звернутися до максимально великої аудиторії за оптимальну вартість контакту.

Наші спеціалісти налаштують таргетинг у соціальних мережаж instagram, facebook і tiktok, а також допоможуть оптимізувати вартість просування вашого бізнесу або бренду. Перевага роботи з професіоналами нашої агенції – гарантований результат за оптимальну ціну!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua