fbpx

Постпродакшн

Постпродакшн – це сукупність усіх творчих та технічних дій щодо збору елементів ролика або фільму (відео та звук) докупи для досягнення фінального результату. Постпродакшн-обробка використовується для будь-яких візуальних матеріалів, призначених для перегляду широкою цільовою аудиторією. Контент, що пройшов постпродакшн-обробку, зазвичай має більш високу вартість, але і більш високий потенціал успіху. Він вже готовий до ротації з розважальною метою або для рекламного просування бренду чи послуги.

Переоцінити послугу постпродакшну рекламного відео неможливо. Адже саме на цьому етапі обробки створюється оригінальна авторська атмосфера та додаються спецефекти. Після постпродакшну замовник отримує гарний візуальний ряд, відеомонтаж та музику, які разом здатні викликати емоційний відгук аудиторії та змусити прийняти рішення про покупку. А спецефекти, які щодня стають кращими, посилюють креативну ідею реклами. Тому саме за послугою постпродакшн-обробки найчастіше звертаються до нас креативні агентства.

Процес постпродакшн-обробки відео у нашому агентстві складається з наступних етапів:

  • Відеомонтаж ролика. До нього входять чистовий і чорновий монтаж. На цьому етапі відбувається відбір найкращих відзнятих дублів, а також вносяться коригування у вигляд майбутнього відео ролика.
  • Композітінг. На цьому етапі створюється єдине ціле з багатьох шарів відео разом з додатковими графічними об’єктами та анімацією.
  • Звук. Процес накладання музики та аудіо ефектів на візуальний ряд. На цьому етапі також відбувається студійний запис акторів та дикторів.

На фінальному етапі постпродакшну відео приводиться до необхідного формату, стискається, архівується, та адаптується під певні розмірі екранів, на яких планується відтворення ролика.

Ціна послуги постпродакшн-обробки залежить від рівня складності завдання та кількості анімованих об’єктів. Саме створення останніх є найскладнішою частиною процесу обробки відео. Тому для того, щоб отримати хороший результат, краще звертатися до професіоналів нашої постпродакшн-студії. Багаторічний досвід нашої команди та найкраще обладнання гарантують виконання послуги на найвищому рівні якості. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номерами, вказаними в контактах. Обіцяємо, що кожен замовник залишиться задоволений якістю нашої роботи.

AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua