fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

2D і 3D графіка

Одна з найзатребуваніших послуг сьогодення є 2D та 3D-графіка. Завдяки графіці можна зробити справді багато. Наприклад, додати до рекламного відео цікаву анімовану частину, що наочно покаже дію продукту. Або накласти на відеоряд інфографіку, яку запам’ятає цільова аудиторія. Чи створити взагалі окреме анімоване відео, що презентує вашу кампанію або прорекламує бренд. Отже, графіка є невіддільною частиною сучасного ринку створення реклами. До того ж вартість послуги є достатньо прийнятною.

Тип графіки, який потрібно обрати для реалізації задачі – 2Д чи 3Д – залежить від кінцевої цілі, аудиторії та інших складових. Це так, тому що компьютерна графіка створюється різними засобами та має геть різний вигляд.

Давайте розберемося, у чому полягає суттєва різниця між двома стилями графіки.

  • 2D-графіка ще називається двомірною. Це розділ компьютерної графіки,  що працює із зображенням, яке формується у двох вимірах та має лише тільки два параметри – широту та висоту. Тому таке моделювання ще називають плоским.
  • 3D – це тривимірна графіка. Така модель формується в трьох вимірах та має особливий параметр – глибину. Так зображення стає об’ємним.

3D дозволяє оцінювати розміри об’єкта, відстань до нього завдяки тому, що наш зір сприймає перспективу. А при 2D наш мозок включає свою дивовижну особливість: очі домальовують уявлення у трьох вимірах. Через це людина здатна оцінити, який з предметів ближче чи дальше, під яким кутом розташований та у якому ракурсі.

Тож яка саме розробка потрібна вам – краще обговорювати з професіоналами у цій справі. Це допоможе одразу прийняти правильне рішення. Окремо потрібно звернути увагу на дизайн. Деякі задачі краще за все виконувати з урахуванням стилю та кольорів бренду, його настрою, концепції та інших важливих речей.

Існує міф, що 3D завжди краще, ніж 2D. Це зовсім невірно. Насправді є багато прикладів дуже гарної 2D-графіки, яка вигідно відрізняється від 3D. Багато залежить від вмінь того, хто розробляє графіку та від бюджетів. Також не завжди 3D може взагалі бути релевантною проекту.

Створення будь-якої графіки – це об’ємна робота команди спеціалістів. Замовити цю послугу ви можете у нас, ми маємо великий багаторічний досвід розробки графіки, а також слідкуємо за сучасними трендами у цій сфері. Про ціну, строки та про інші важливі речі дізнавайтеся у наших менеджерів або завітайте до нас у гості! Будемо раді бути вам корисними!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua