fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Корекція кольору відео

Корекція кольору відео – це налаштування синього, зеленого і червоного спектрів візуального ряду з метою підкреслення настрою,  позначення різних епох в сюжеті або створення певної атмосфери. Професійна корекція кольору відео також дозволяє створити свій унікальний авторський стиль, який дозволяє кампанії виділитися у потоці конкурентної реклами та підвищити рівень знання бренду.

Корекція кольору відео буває базовою та художньою. Базова корекція кольору відео спрямована на згладжування різниці освітлення у різних кадрах і випинання кольорів. Художня корекція кольору відео – більш творча корекція, яка найчастіше зустрічається у фільмах, музичних та рекламних роликах. Тут, залежно від авторського задуму, в процесі корекції кольору відео допускається повна воля у зміні кольорів та відтінків. Іноді після корекції відео колір змінюється дуже сильно, що дає змогу ідеї засяяти, а змістам стати більш вагомими.

На фінальний колір та світло відео ролику впливають важливі фактори (локація, освітлення, одяг героїв, знімальне устаткування), адже колір відео створюється саме підчас зйомки, а потім лише вдосконалюється на етапі постпродакшену. Тобто, якщо відзнятий матеріал має низьку якість, то корекція кольору відео трохи його покращить, але не видалить всі технічні недоробки.

Професійна художня корекція кольору відео дозволяє розставити драматургічні акценти та виділити найважливіші атмосферні деталі. Завдяки цьому корекція кольору відео стала необхідним елементом творчої обробки рекламних роликів, іміджевих відео, кіно, кліпів, преролів та інших візуальних продуктів.

Для чого потрібна корекція кольору відео

Найважливішими завданнями, які виконує корекція кольору відео у різноманітних матеріалах, є наступні:

  • Робити виразними на тлі локації найважливіші для донесення історії деталі та об’єкти
  • Відтіняти та робити виразнішими обличчя героїв для підкреслення їх стану, настрою та мотивів
  • Задавати відповідного до сценарію настрою сцени. Щастя і смуток виражаються різними кольорами відео

Замовити професійну корекцію кольору відео можна у нашій агенції. Вартість корекції буде залежати від довжини ролику, частоти зміни кадрів на екрані та від неоднорідності окремих сцен за технічними характеристиками. Більша різниця у якості та освітленні сцен потребує більшої ціни за роботу та ресурсів спеціалістів, щоб створити враження єдиного сюжету. Ми знаходимося у Києві, але вміємо продуктивно співпрацювати із замовниками з будь-якої точки земної кулі.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua