fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Трекінг відео

Трекінг відео – один з інструментів процесу постпродакшену, основним завданням якого є інтеграція комп’ютерної 2д та 3д-графіки у живий візуальний ряд таким чином, щоб вставлені  об’єкти виглядали гармонічно, як частина живого кадру. Трекінг відео незамінний саме при роботі з живим відео. Трекінг відео найчастіше використовується при виробництві телевізійної реклами, роботі з 2д та 3д об’єктами та створенні різноманітних візуальних ефектів. Трекінг відео базується на відстеженні точки руху об’єкту у сцені і обчисленні за допомогою спеціальних алгоритмів руху камери, за допомогою якої було здійснено зйомку реальної сцени. Після цього дані про рух камери можуть використовуватися для відтворення віртуальної копії реальної сцени.

Чим відрізняються між собою 2д трекінг і 3д трекінг відео

  • 2д трекінг – це відстеження положення точки відносно кадру. Або відстеження двох точок руху для обчислення повороту картинки. Такий трекінг найкраще підходить для стабілізації відео та інтеграції у відео простих елементів (коли об'єкт на відео не виконує складні дії): замінити зображення на постері, додати вивіску над будівлю, додати 3д об'єкт, що летить у повітрі і подібне.
  • 3д трекінг відео використовується для того, щоб підмінити якийсь об'ємний предмет на відео, навколо якого рухається камера. Або для інтеграції 3д об'єкту на якусь площину на відео.
Суть роботи переважної більшості інструментів для 3д трекінгу відео зводиться до наступного. Імпортується відео,  за допомогою спеціальних програм аналізуються зміни, які відбуваються в кадрі. Потім зображення заповнюється масивом окремих точок руху. Ці точки руху розподілені не випадковим чином, вони прив'язані до поверхонь об'єктів в кадрі. У кожному новому кадрі програма для трекінгу намагається визначити нове положення точок руху з урахуванням переміщення ракурсу зйомки та об'єктів в кадрі. Положення точок вибирається головним чином на основі аналізу контурів об'єктів в кадрі. Наприклад, якщо проводиться обробка відео із зображенням картини на гладкій білій стіні, то з великою часткою ймовірності програма «зосередить увагу» на самому малюнку і обов'язково прикріпить контрольні маркери до кутів рамки цієї картини. Ці контрольні точки – підказка для аніматора, який бажає поєднати перспективу кадру з тривимірним об'єктом. Трекінг відео ­– складний процес, який вимагає професійного потужного обладнання та досвіду роботи з різноманітними 2д і 3д об’єктами. Замовити цю послугу краще у наших спеціалістів департаменту продакшену. Ми знаходимося у Києві, але доступні для співпраці з клієнтами з усієї України. Не гайте часу, замовляйте трекінг відео у найкращих професіоналів!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua