fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Монтаж відео

Сьогодні професійні відео є буквально всюди – хоч це youtube, хоч телебачення, а хоч й екран у вагоні метро. І їх всі без виключення поєднує монтаж.

Монтаж відеороликів або відеомонтаж – це одна з найпоширеніших послуг на ринку. Професійний монтаж здатен зробити ролик захоплюючим та утримувати увагу глядача від першої до останньої секунди. Хороший монтаж – це можливість запам’ятатися та досягти стратегічних цілей рекламних кампаній.

Щоб розуміти процес створення відеороликів за допомогою монтажу, треба знатися на принципах людського зору. Згадайте, як ви дивитесь, наприклад, на пейзаж. Ваші очі безперервно та хаотично рухаються, стрімко намагаючись охопити якомога більше деталей. Наш мозок використовує ці деталі, щоб скласти єдину картину. До того ж, очі постійно моргають, а людина ще й може відволікатися на інші речі. При тому нічого не заважає таки сприймати пейзаж як цілісне зображення. Деталі пейзажу можна порівняти з кадрами відеороликів. Відеозапис має «кусковий» характер, але ми, дивлячись на екран, сприймаємо все як дещо єдине. Тож спираючись на це розуміння можна назвати декілька важливих правил монтажу записів.

  1. Не використовувати довгі кадри. Кадри відео мають не перебільшувати 5 секунд кожний. Це середній показник, звичайно. Але загалом дивитися на щось більше саме 5 секунд досить нудно, тому є ризик втратити увагу глядача. Але й занадто швидка зміна не є гарною ідеєю, адже це втомлює. Однак кожний проект має свої особливості.
  2. Стик кадрів відеороликів. Тут потрібно зосередитись на планах. Існують: крупний план, 2 типи середнього, загальний план та дальній. Вигідний технічний варіант – це комбінація крупного, середнього та загального планів. Але для комфортного сприйняття стиків слід все ж таки брати до уваги усі 6 типів.
  3. Орієнтація в просторі. Для того, щоб глядач не втратив орієнтацію, потрібно логічно стиковати кадри. Наприклад, не можна показувати розмовляючих людей, стикуючи кадри, зняті з різних сторін. Адже це заплутає глядача. Ціна помилки – роздратування та вимкнення відео.
  4. Освітлення. Відеозапис має бути цільним по своєму освітленню. Глядачу складно сприймати різкі переходи від темного до світлого. Зробити перехід від світла до темряви можна за допомогою нейтрального кадру. Інколи сподівання покладають на обробку відеозапису під час кольорокорекції, але ні, непрофесійний монтаж складно виправити гідно.

Наша команда робить монтаж роликів «під ключ», тобто ми можемо запропонувати будь-які послуги у цій темі. Замовити монтаж відеозапису можна через наших менеджерів, що доступні практично 24/7. Вони зможуть розповісти про усі необхідні деталі робочого процесу, про строки та вартість послуг.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua