google-site-verification=XBPhT996tygRKSAM2o9lElMLOmoVPOcqGT3TEzZ5XLY

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Виготовлення аніматиків

Будь-яка рекламна кампанія може бути успішною тільки у тому разі, якщо всі етапи підготовки було виконано професійно. Маркетинг та креатив, що працюють у парі, зможуть вирішити практично будь-яку задачу бренду. Але ні найкращий маркетинговий хід, ні найцікавіша ідея не спрацюють, якщо пропустити той чи інший важливий нюанс в роботі над проектом. Наприклад, якщо нехтувати створенням аніматиків – можна на фінальній стадії роботи зрозуміти, що сценарій насправді не відповідає хронометражу. Тому ціна таких помилок занадто висока, щоб х припускатися. Аніматик – це серія статичних зображень, що йдуть одне за одним послідовно. Ці зображення – це спрощенні кадри майбутнього ролику. Тому інша назва аніматиків – розкадровка. Такий план допомагає зрозуміти, як та чи інша сцена буде виглядати у відео, а також відчути реальний хронометраж. Виготовлення аніматиків є правильним рішенням до того, як почати виробництво роликів. Також аніматик включає в себе прописану текстову частину – все те, що буде озвучуватися та писатися. Це допомагає уявити, як зображення буде співпрацювати з текстами та діалогами.

Для чого потрібна розробка аніматика?

  1. Виявити хронометраж майбутньої анімації (скільки часу знадобиться на кожну сцену окремо та загальний час ролику).
  2. Виявити композицію кожної сцени (як буде рухатися камера, де будуть знаходитися персонажі, як будуть розташовані оточуючі предмети).
  3. Спланувати приблизний вигляд майбутньої анімації.

Тобто основна ціль рекламних аніматиків – це не якісне зображення малюнків, а врахування усіх нюансів щодо хронометражу та інших технічних моментів. Отже, етап створення аніматику – це запорука якісного планування робочих процесів надалі. Для того, щоб створити аніматик, потрібно мати сценарій а також готові діалоги, що можна записати й самостійно. Так ви зможете упевнитися у тому, що майбутній диктор та актори без проблем зможуть виконати свою роботу. Наша команда – це професіонали, що добре знаються на грамотних робочих процесах. Ми не намагаємось скоротити строки реалізації завдання, нехтуючи важливими речами. Але ми розуміємо, що швидкість для клієнта також важлива. Тому ми знаходимо правильний баланс, що дозволяє нам працювати у межах дедлайнів та при цьому виконувати повний обсяг важливих кроків. Вартість послуги ви можете дізнатися, звернувшись до нас. Будемо раді відповідально реалізувати ваш проект!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua