fbpx

Продакшн

Слово «продакшн» прийшло до нас з англійської мови: production – виготовлення, виробництво. Тож продакшн – це процес виготовлення матеріальних та нематеріальних ресурсів, що має на меті отримання готового продукту. Сьогодні цей термін активно використовується у сфері кіно та реклами.

Створення роликів

Створення роликів – це кропітка робота компаній, що займаються продакшеном. Загалом до видів продакшену відносять виготовлення різного медіаконтенту:

– фільми

– відеоролики

– тб- та радіопрограми

– презентації

– аудіозаписи

Над створенням відео має працювати команда професіоналів. Це зумовлено великою кількістю нюансів, що виникають під час роботи. Відеозйомка рекламних роликів – це лише частина роботи. Загалом виробництво відео складається з трьох етапів:

– пре-продакшн. Це підготовка до зйомок. Цей крок займає багато часу, потрібно продумати кожну деталь, адже потім буде пізно. Потрібно мати якісний узгоджений сценарій, обрати локацію, провести кастинг, зібрати реквізит та інше. Знімальна компанія розуміє, що від помилок зараз буде залежати якість фінального ролику потім.

– продакшн. Це сама зйомка. Відео записується на цифровий носій. Процесом керує режисер, на майданчику працює команда, що відповідає за зйомку, світло та інше. Від якості роботи на цьому етапі залежить те, з чого буде монтуватися відео. Тому важливо, наприклад, щоб кадри знімалися з правильних ракурсів, адже потім виправити помилки буде неможливо. Саме тому потрібно доручати роботу тільки професіоналам. Адже неякісний продакшн буде коштувати занадто дорого.

– пост-продакшн. Це обробка відзнятого матеріалу та кінцевий етап роботи. На ньому студія-виконавець займається додаванням графіки до відео (якщо потрібно), озвучуванням, кольорокорекцією, монтажем, накладанням музики та іншим. Все це дозволяє довести ролик до фінальної версії, яку вже й побачить глядач.

Також зверніть увагу на те, що найзручнішим варіантом є співпраця з креативним агентством саме повного циклу. Ми працюємо саме в такому форматі, тому inhouse маємо усі ресурси для реалізації кожного з етапів. Так ми можемо створити ролик буквально з нуля. Адже наш креативний відділ знайде влучний інсайт, створить унікальну ідею та сценарій. Далі команда розпочне підготовку до знімального процесу. Після того, як все буде готово, наші професіонали відзнімуть увесь необхідний матеріал, а на пост-продакшені ваш ролик буде доведений до ідеального стану.

Тож щоб замовити відеоролик в нашому агентстві, звертайтесь до нас будь-яким зручним для вас способом. Ми із задоволенням виконаємо повний цикл робіт, щоб реалізувати ваш проект.

AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua