fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Аерозйомка

Для того, щоб продемонструвати насправді вражаючі кадри при зйомці великих об’єктів, ландшафтів, спортивних та урочистих заходів та інших масштабних речей, використовується аерозйомка.
Така зйомка відкриває справді унікальні можливості! Камера повільно переміщується у повітрі, може облітати необхідні об’єкти, підійматися вище та спускатися до землі. Зліт камери може відбуватися фактично з будь-якої поверхні. Особливо це важливо тоді, коли звичайна камера не може бути розташована зручно для виконання завдання через технічні особливості.

Пристрої для аерозйомки

Дрон чи мультикоптер (зазвичай це квадрокоптер) – це спеціальні апарати з камерами, в яких управління моторами відбувається за допомогою спеціальної плати на основі сигналів з датчиків. До плюсів таких знімальних апаратів можна віднести їх компактність, безшумність, відсутність вібрацій, а також вартість використання.

Повітряна відеозйомка дозволяє зробити будь-який ролик видовищним. До того ж проводитись вона може як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Також немає ніяких проблем при зйомці й у темний час доби.

Де використовується аерозйомка:

  • різноманітна реклама;
  • телебачення;
  • відеокліпи;
  • кінофільми;
  • заходи та урочисті події.

Звичайно, це не повний перелік сфер, у яких буде актуальним таке відео. Та недарма саме реклама очолює список. Сьогодні саме у цій сфері аерозйомка є невід’ємною складовою продакшену.
Повітряна зйомка ідеально підходить для створення відео про потужність виробництва, про масштаби підприємства, про природні чи архітектурні особливості регіонів, про соціально значущі заходи та інше.

Україна – це країна, в якій особливо влучно знімати кадри з повітря. Рівне чи Львів, Харків чи Суми – усюди є неймовірні ландшафти та архітектурні пам’ятки, Наша команда має великий досвід аерозйомок у різних куточках України, тому ми зможемо знайти найцікавіші кадри на будь-якій локації.

Виконавці

Може здаватися, що зйомка за допомогою дрону чи квадрокоптеру – це дуже легко. Однак насправді, щоб отримати дійсно захоплюючі кадри, потрібно бути професіоналом. Треба вміти вправно керувати технікою та при цьому уявляти собі, як буде виглядати кадр в загальній картині відеоряду. Тому ми не радимо відноситися до аерозйомки як до чогось, що можна зробити без особливих зусиль. Щоб отримати гарний результат, потрібно мати сценарій та професійну знімальну команду. Ціна ролику дещо збільшиться, але й користі професійне відео принесе значно більше. Також добре, коли команда заздалегідь відвідує локацію та вивчає її особливості. Це допомагає не втрачати час у процесі зйомок та максимально використати її ресурс.
Замовити послугу аерозйомки ви можете у нас. Для цього зв’яжіться з нами, наша команда відповість на будь-які питання.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua