fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Корпоративне телебачення

Багато хто чув про корпоративне телебачення, та загалом що це таке - зрозуміло не завжди. Тож давайте розберемося, навіщо воно потрібно, які функції виконує і переваги має.

Класично корпоративний тв-канал – це інструмент, що вирішує питання внутрішньої комунікації та інформування співробітників. У кожної компанії він може розбудовуватися згідно з власними канонами та правилами, ураховуючи корпоративний стиль.

Тож це засіб передачі відеоконтенту через різні технічні засоби. Наприклад, через екрани, що розташовані в офісі компанії.

До створення корпоративного телебачення слід підходити дуже уважно. Спершу потрібно визначитися з комунікативними задачами компанії. А саме – що взагалі потрібно формувати за допомогою цього каналу комунікації. Далі потрібно зрозуміти саму структуру компанії, специфіку галузі, певні традиції, проблемні питання та інші. Окремо вирішуються технічні питання – адміністрування, частота оновлення, наприклад. Далі підключається креатив. На цьому етапі важливо, щоб усіма розробками займалися професіонали. Адже від того, наскільки контент буде цікавим та унікальним, залежатиме залучення аудиторії. Вартість розраховується в залежності від об’ємів та строків співпраці.

Креативна команда має розробити концепцію самого телебачення та тематичних рубрик, графічне оформлення та автоматизовані шаблони. А далі потрібно створювати контент. Для цього також потрібне креативне агентство, яке зможе розробити унікальні сценарії та виготовити необхідні ролики у розробленому стилі. Замовити таку послугу ви можете у нас. Такі нюанси як умови та ціни ми залюбки обговоримо онлайн або на очній зустрічі.

Окремо маємо зазначити, що в інтернет-мережі також можна формувати свій корпоративний канал. Ви можете зробити його відкритим виключно для своїх співробітників.

Що можна транслювати за допомогою корпоративного телебачення?

  • Інформація про саму компанію. Цінності, місія, структура – тобто все, що формує унікальність та особливість. Краще робити це з добрим гумором та з повагою до кожного, хто це дивиться.
  • Знайомство зі співробітниками. Якщо у вас велика корпорація, чому б не допомогти людям познайомитись? Короткі презентації членів команди – влучна ідея.
  • Корпоративні повідомлення. У вас планується захід? Розкажіть про це через ваше телебачення!
  • Інтерактив. Можна поєднати інтернет та телебачення, тоді співробітники зможуть самі генерувати контент з будь-якої частини України та світу.
  • Відгуки, побажання та скарги. У цій рубриці можна працювати з різного типу зворотнім зв’язком.

Це далеко не весь перелік можливих рубрик, адже багато залежить від того, чим саме займається компанія. Ми завжди намагаємось знайти рішення, які охоплюють як раціональність, так і емоції. Ми впевнені, що гарне корпоративне телебачення – це ще один привід бренду пишатися собою. Тому із задоволенням працюємо над реалізацією таких проектів. Звертайтеся!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua