fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Постановочна фотозйомка

Постановочна фотозйомка здається чимось досить простим у порівнянні з іншими послугами рекламних агентств. Однак насправді фотосесія – це також великий креативний процес, до якого залучається декілька спеціалістів. Звичайно, якщо фото мають бути справді унікальними та корисними бренду.

Коли людина бачить гарне фото, на якому ідеальна композиція кадру, стильні люди або апетитна їжа, то здається, ніби все досить просто. Але щоб досягти на фото відчуття легкості та невимушеності, потрібно прикласти багато зусиль. ‘і не має значення, це зйомка футболок для Instagram чи весілля – професійний фотограф все одно має ретельно підготуватися до процесу.

Насправді, постановочна фотозйомка є однією з найбільш творчих робіт. До того, як розпочати роботу, потрібно підготувати сценарій фотозйомки. Це допоможе врахувати усі нюанси та не отримати неприємних несподіванок під час фотосесії. Також важливо, щоб сама фотозйомка мала концепцію. Краще за все розробляти її разом з маркетологами та креативщиками, які допоможуть знайти унікальну ідею, що стратегічно буде працювати на користь бренду.

Далі потрібно розібратися з тим, хто чи що буде в кадрі. Якщо це люди, треба чітко продумати те, як вони будуть виглядати: яка зачіска, одяг, аксесуари та інше. Адже від цього буде повністю залежати кінцевий результат роботи. Якщо мова йде про предмети, продумайте, як краще їх подати майбутньому глядачеві. Фотограф має заздалегідь ознайомитися з зовнішнім видом товарів, з його текстурою і так далі. До речі, якщо планується саме фуд-зйомка, потрібно залучити до підготовки фуд-стилістів та шеф-поварів. Так, ціна дещо зростає, але в темі фуд-фотосесії є багато секретів, як подати їжу максимально вигідно. Тому без професіоналів тут не обійтися. До речі, в Києві та загалом в Україні є досить багато майстрів, що допомагають організовувати справді висококласні зйомки.

Які переваги ви отримаєте, якщо замовите постановочну фотозйомку в агентстві?

  1. Креативна команда розробить унікальну концепцію зйомки, підготує сценарій.
  2. Менеджери знайдуть кращі локації, дізнаються всі подробиці від вартості до умов освітлення.
  3. Усі питання щодо акторів та домовленості зі спеціалістами специфічних зйомок будуть вирішені за вас, але з вашим узгодженням.
  4. Вам не потрібно думати про обладнання для зйомок, адже повний арсенал необхідного є у нас. Так ми гарантуємо дійсно високопрофесійний результат.
  5. Підготовка та зйомки пройдуть у встановлені строки та без несподіваних проблем.

Тож замовити послугу у нас – це мінімізувати ризики та бути впевненими у тому, що усі процеси під контролем. Ми маємо великий досвід з проведення постановочних фотозйомок. Звертайтесь до нас, щоб отримати задоволення як від робочого процесу, так і від гарного результату!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua