fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Предметна зйомка

Предметна зйомка потрібна для просування товарів та створення іміджу бренду. Створені фотографії активно використовуються, наприклад, на різноманітних сайтах, в інтернет-магазинах, журналах та каталогах, дизайні упаковки, поліграфічній продукції.

Основна задача предметної фотозйомки – це продемонструвати товар, що пропонується, так, щоб максимально підкреслити його сильні сторони та приховати можливі недоліки. Така зйомка створює ідеальний образ предмету. Картинка має викликати у цільової аудиторії бажання спробувати, придбати цей предмет.

Саме тому комерційна зйомка для реклами має технічні особливості та відрізняється від звичайної художньої зйомки.

Виконавці

Професіонал, що проводить зйомку, має максимально детально передати основні якості предмета. А саме фактуру, деталі, форму та колір. Також потрібно обрати найвигідніший ракурс та підкреслити об’єм. Зазвичай предметна зйомка не допускає нечіткості чи розмиття або інших речей, які можливі в художній зйомці.

Зображення мають бути максимально якісними, тому процес має проводитися тільки на сучасному професійному обладнанні.

Ціна роботи професіонала із гарною технікою, звичайно, вища за самостійну зйомку. Але вартість поганого результату вища, ніж оплата роботи професіонала. Тому краще за все звертатись до спеціалізованих агентств, які мають все необхідне, щоб провести предметну зйомку на високому рівні. Так ви зможете бути впевненими в успішній реалізації проекту.

Типологія зйомки

Предметна зйомка буває двох типів – потокова та іміджева.

  • Потокова зйомка використовується для товарів для сайтів, інтернет-магазинів, буклетів. Тобто це зйомка предметів з нескладним освітленням, зазвичай на однотонному фоні. Так можна відзняти велику кількість об’єктів за день. При потоковій зйомці, як правило, не потрібен складний постпродакшен.
  • Іміджева зйомка потребує попередньої розробки концепції, композиції та деталей в кадрі. Можливе включення в кадр додаткового реквізиту, фонів та фактур. Освітлення грає особливу роль, адже потрібно найкращим чином підсвітити усі деталі композиції. Такі зйомки значно складніші, тому за день неможливо зробити велику кількість знімків. Зазвичай іміджеві знімки використовують для розміщення рекламних макетів на профільних ресурсах, дизайні банерів, оформленні сайтів, каталогів, поліграфії.

Замовити послугу предметної фотозйомки ви можете в нашому агентстві. Ми маємо все необхідне, щоб найкращим чином виконати роботу. Ви можете звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом. Будемо раді реалізувати ваш проект!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua