fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Репортажна зйомка

Репортажна відеозйомка – це особливий формат, що дозволяє знімати важливі події та заходи, стаючи їх безпосереднім учасником. Така зйомка є більш динамічною та зберігає послідовність дій. Репортаж потребує миттєвої реакції та професійного володіння технікою. Тобто це окремий вид роботи, що припускає наявність необхідних навичок у тих, хто знімає процес на відео.

Якими якостями має володіти оператор?

Основні якості:

  • Вміння зловити кадр, адже репортаж – це не постановка. Тому оператор має вихопити гарні кадри з череди подій. Саме ці кадри мають передати настрій на відео та бути змістовними.
  • Вміння знімати динамічні сюжети, адже репортаж – це завжди рух. Репортажне відео має бути багатим на події.
  • Наявність гарного художнього смаку. Тобто потрібно у процесі прогнозувати те, як буде виглядати кінцевий результат. Це свого роду створення сценарію прямо під час події.

Комерційні репортажні зйомки – це послуга, якою користуються компанії для створення відео, що буде виконувати різні ролі. Наприклад, це може бути зйомка як корпоративного івенту, так і семінару для партнерів. Деякі репортажні відео влучно використовувати й у рекламних цілях, адже навіть такий тип відео може доносити певні повідомлення для цільової аудиторії. Також репортажні ролики формують окремий плейлист на каналі компанії та стають зручним варіантом контенту, що позитивно впливає на загальний імідж.

Наше креативне агентство має великий досвід репортажних зйомок в Києві та інших містах. У нас в команді є спеціалісти, які розуміють усі тонкощі створення таких відео. До того ж, в нас є власний постпродакшен. Тому ми не тільки знімаємо відео, а й монтуємо його, додаємо необхідну графіку чи анімацію за потреби, займаємося кольорокорекцією та виконуємо інші необхідні роботи заради створення ідеального результату.

Не дивлячись на те, що репортажна зйомка – це робота без чіткого сценарію, ми заздалегідь узгоджуємо з клієнтом велику кількість деталей. Наприклад, ми вивчаємо локацію, щоб підготуватися до роботи. Також ми детально вивчаємо тему заходу, спілкуємось із замовником щодо того, на кому з присутніх має бути акцент. Так ми прораховуємо важливі деталі, які допомагають не впустити нічого важливого вже під час зйомки.

Ціна зйомки

Вартість зйомки залежить віт багатьох факторів. На ціну впливає складність завдання, кількість часу та майбутній хронометраж, задачі постпродакшену та інше. Усі деталі ви можете дізнатися у наших менеджерів онлайн або ви можете завітати до нашого офісу, щоб детально обговорити майбутню співпрацю.

На зустрічі ми зможемо розповісти вам про наш досвід, продемонструвати приклади наших робіт та познайомити із нашими спеціалістами. Це допоможе вам прийняти рішення та замовити репортажну зйомку у команди професіоналів.

Чекаємо на вас!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua