fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення 3Д відео

Більшість реклами, яку сьогодні бачать глядачі – це 3d-ролики. Завдяки такій анімації будь-який продукт можна зобразити значно яскравіше, а також реалізувати сміливі та нестандартні ідеї.
Ролик з анімованими персонажами створюється за допомогою складного програмного забезпечення. Тому важливо доручати створення професіоналам, що мають досвід такої роботи. Тільки так ви отримаєте справді якісний продукт, що стане інструментом просування.

Типологія роликів

За своєю складністю ролики можна розділити наступним чином:

  • Прості ролики. Вони використовуються тільки для самої демонстрації продукту. Головна ціль – інформування споживача. Прості ролики не потребують складного сюжету або героїв. Тому вартість розробки не висока.
  • Відеозаставки. Головна функція – розділити контент. Наприклад, між програмами на телебаченні. У такому випадку також зазвичай не потрібні герої, однак можуть використовуватися різні спецефекти.
  • Комбіновані ролики. У такому типі контенту поєднується зйомка та 3д-анімація. Це цікавий формат, що дозволяє, наприклад, реальним героям взаємодіяти з анімованими персонажами.
  • Ігрові ролики. Це найскладніший варіант. Хороший ігровий ролик має сюжет та персонажів. Це не просто реклама, що інформує. Такі ролики мають запам’ятовуватися та надалі асоціюватися з вашим брендом. Ціна на такий контент найвища, але він є найкращою рекламою. Звичайно, якщо усі етапи продакшену виконані професійно.

Отже, потрібно уважно ставитися до кожного кроку у процесі виготовлення роликів. Спершу створюється креативна ідея, що втілюється у сценарій. Він має влучно доносити ключові повідомлення та відповідати стратегічній задачі. Далі розробляється аніматик, що є чернеткою майбутнього відео. Після узгодження усіх нюансів з клієнтом аніматори починають свою роботу. Вони оживлюють персонажів, створюють декорації та спецефекти. Додається озвучка, звукові ефекти, музика. На завершальному етапі додаються графічні елементи. Наприклад, логотип бренду.

Тож анімація – це можливість вигідно показати продукт та виділити його серед конкурентів. Вона не обмежує креатив та дозволяє створювати унікальні сюжети. За допомогою 3d можна цікаво подати будь-яку тему.

Де замовити?

Замовити послугу з розробки 3d-відео можна в креативному агентстві. Ми, наприклад, працюємо у форматі повного циклу. Це значить, що усі етапи роботи ми виконуємо самостійно. Це заощаджує ваш час та спрощує комунікацію. Звертайтесь!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua