fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення анімаційних роликів

Анімація є одним з найпопулярніших та найактуальніших напрямків сьогодні. Анімаційний відеоролик дозволяє знаходити цікаві та унікальні рішення, а також втілювати у життя творчі ідеї. Створення корпоративного героя, відеолистівки, комерційні та корпоративні відео – все це доступно до замовлення у багатьох рекламних агентствах. Наша студія - не виключення. Ми маємо багаторічний досвід створення анімованих рекламних роликів та іншої анімації. Анімаційний ролик – це відео, яке презентує продукт, послугу чи організацію в яскравій формі. Сучасні технології та використання комп’ютерної графіки дозволяють робити динамічні та оригінальні ролики, що подобаються глядачеві. Більш того, багато людей краще сприймають намальованого героя, ніж реального актора в кадрі. Мозок людини з більшим задоволенням слідкує за мультяшним героєм, тож так ролик отримує більшу концентрацію уваги глядача. Це, звичайно, більш спонукає купити продукт чи скористатися послугою, що рекламує анімація. Існує декілька основних видів анімації відеороликів:
    1. Двомірна анімація.
Це найстаріший й простий тип, що з’явився ще у 1877 році. Така анімація – це простий засіб створення мультиплікації завдяки технологіям. Предмети та герої відеороликів плоскі, тіні можуть бути відсутніми. З такою анімацією легше взаємодіяти. Наприклад, переміщення предметів можна забезпечити зміною масштабу та видаленням деталей, що перекриваються іншими предметами. Ціна такої анімації не є високою у порівнянні з наступним видом.
    1. Тривимірна анімація.
Цей тип більш складний. Створення такого відеоролику займає більше часу та сил професіоналів. Сама робота складається з великої кількості етапів. Наприклад, створення перших моделей майбутніх предметів та героїв, продумати вірне освітлення, врахувати усі особливості текстур та інше. Тривимірна анімація дозволяє зробити відео максимально реалістичним. Вартість розробки дещо вища за двомірну анімацію, але це досить об’єктивно.
    1. Комбінована анімація.
Ще один варіант – це мікс двомірної чи тривимірної анімації та реальної відеозйомки. Це дуже зручно для виготовлення корпоративних та повчальних відео, а також для створення відеоінструкцій. Існує декілька технологій комбінування. Який обрати – залежить від проекту. Спеціаліст, ознайомившись із завданням, зможе запропонувати релевантне рішення. Отже, який би варіант анімації ви не обрали разом з командою професіоналів, у вас буде влучний контент для телебачення, youtube та інших діджитал каналів. Замовити послугу створення анімаційного ролика ви можете звернувшись до нас. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас засобом, ми залюбки розповімо усі подробиці та відповімо на ваші питання.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua