fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення промо роликів

Реклама існує, щоб допомагати бізнесу зростати. І робить вона це різними інструментами. Відеореклама посідає одне з провідних місць, тому що є досить ефективною. Один із видів відеореклами – це проморолик.

Такий ролик – це відео для просування продукту, товару, послуги чи самого бренду. Існує декілька видів промороликів. Давайте розглянемо основні види промоційних роликів:

Види промороликів

Іміджевий проморолик. Використовується для популяризації та впізнаваності бренда чи продукту. Таке промо не має на меті щось продати. Воно вирішує наступні завдання:

  • позиціювання бренду, товару чи послуги;
  • розкриття правди перед глядачем, цікава деталь, яку не помічали раніше, або про що ніхто не говорив до вас;
  • підштовхнути цільову аудиторію на роздуми, які б привели до покупки у майбутньому;
  • засіб заявити про себе, особливо якщо компанія, бренд чи продукт ще маловідомий.

Продуктовий проморолик - це ролик, що розповідає про характеристики продукту. Розробка розрахована на клієнтів, які вже планують зробити замовлення, але ще вагаються між варіантами. Створення цього контенту є зручним для використання на ютуб-каналі, у соціальних мережах та на сайті. Зйомка може бути будь-якого плану. Наприклад, це може бути у форматі відеоблогу, або інтеграція у блогера, який буде демонструвати продукт. Все залежить від цільової аудиторії та цілей.

Проморолик-інструкція - такий контент створюється для того, щоб показати, як користуватися тим чи іншим продуктом чи послугою. Ця послуга підходить для сервісів, наприклад, коли потрібно продемонструвати серію певних кроків. Це можна зробити максимально документально або креативно.

Загалом, будь-які проморолики можна робити унікальними та цікавими для цільової аудиторії. На допомогу приходить креативне агентство, в якому працює команда творчих людей. Вони допоможуть розробити концепцію та сценарій так, щоб донести ключові повідомлення саме вашій цільовій аудіторії. Креативні розробки збільшують вартість продакшену, однак є більш вигідними у питанні просування.

Як замовити?

Замовити створення проморолику за приємною ціною ви можете в нашому агентстві. Ми маємо великий досвід роботи з продуктами та послугами у різних сферах. Також ми виконуємо повний цикл робот від розробки ідеї до усіх нюансів постпродакшену. З нами ви заощаджуєте свій час та отримуєте усі необхідні послуги на високому рівні. Подивитися наше портфоліо ви можете на сайті або запросивши добірку робіт у наших менеджерів. Звертайтесь!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua