fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення відеоінфографіки

Хоча б раз у житті кожен бачив відеоролик, що створений у форматі інфографіки. Загалом, інфографіка – це візуалізація ідей чи даних, щоб донести складну інформацію до аудиторії швидко, цікаво та зрозуміло. Інструментами інфографіки можна назвати зображення, графіки, діаграми, таблиці, схеми, карти та інше. Існує статична та відео-інфографіка. Різниця між ними зрозуміла. Хороший інфографічний ролик – це ненудна розповідь, яка залишає в пам’яті глядача важливі повідомлення та ключові акценти.

Для чого потрібна відео-інфографіка?

Основні цілі:
  • Для демонстрації глядачеві етапів розвитку, здобутків, тобто певної еволюції.
  • Для наочної розповіді щодо чисельних показників у різних сферах, які можна порівнювати одне з одним.
  • Для детального опису інструкцій чи правил.
І це тільки декілька прикладів. Насправді створення відео-інфографіки – це популярна послуга для різних сфер. Такі ролики зручно використовувати в якості контенту для сторінок в соціальних мережах, на ютуб-каналі, на профільних ресурсах та на власному сайті. Також це може ставати одним з елементів презентації на якомусь заході. Розробка відео-інфографіки – це робота цілої команди людей. Наша студія має усе необхідне для того, щоб створити ролик від ідеї до фінального результату. Креативна команда детально зануриться у бриф. Це дозволить зрозуміти сферу діяльності бренду. Далі ми спілкуємося з клієнтом, задаємо додаткові запитання. Це важливо, адже тільки дійсно глибокий аналіз дозволяє створювати релевантні ідеї. Далі наші спеціалісти розробляють загальну креативну концепцію та переходять до етапу написання сценарію. Паралельно з цим можна узгоджувати візуальний стиль майбутнього ролику. Ми намагаємося запропонувати декілька варіантів оформлення, щоб клієнту було зручніше обрати. Опції, що пропонуються, не впливають на вартість роботи. Наступний крок – це продакшн. Тепер усі напрацювання «оживають»! В залежності від того, якою є сфера діяльності бренду, буде обиратися стиль анімації елементів. Адже якщо мова йде про величезне підприємство, то скоріш за все це буде лаконічний стиль подачі інформації. А якщо це, наприклад, інфографіка для студентів, то стиль може припускати якісь нестандартні рішення.

Де замовити?

Замовлення відео-інфографіки в агентстві – це зниження усіх можливих ризиків. Замовити послугу ви можете у нас, адже ми маємо багаторічний досвід у цій сфері. Ціну, строки та умови дізнавайтеся у менеджерів нашого агентства. Ми із задоволенням зробимо для вас відмінну відеороботу!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua