fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення відео оглядів

Створення відеооглядів – це популярна послуга сьогодення. А все через те, що це один з найдієвіших інструментів просування брендів, продуктів та послуг. Популярність відео невпинно зростає серед користувачів мережі. Розробка оглядів є досить важливою для продажів. Наприклад, для інтернет-магазинів. Володарі магазину отримують зростання впізнаваності, трафік та конверсію, а клієнти мають можливість краще роздивитися товар до того, як прийняти рішення щодо покупки. До речі, наявність відеороликів, що детально розповідають про продукт, значно підвищує рівень довіри до магазину.

Навіщо потрібна зйомка відеооглядів?

Цілі зйомки:
  • додатковий канал залучення цільової аудиторії;
  • зростання трафіку з YouTube;
  • зростання показника конверсії;
  • збільшення середнього чеку;
  • наявність вашого відео на сторінці пошуку в браузері;
  • підвищення лояльності споживачів;
  • підтримка покупця під час вибору товарів.
Відеоогляди можна розміщувати на веб-сайті та на сторінках в соціальних мережах. Можна створювати окремий блог, де фоловери будуть дізнаватися про наявні товари та нові надходження. Так ви завжди будете залишатися top of mind, а значить, що саме до вас прийдуть клієнти, коли їм знадобиться зробити покупку.

Про що розповідати у відеоогляді?

Краще за все детально продемонструвати товар з усіх сторін. Тобто детально зняти сам продукт, процес його роботи, розповісти про виробника, гарантію та вартість. Також доречно звернути увагу глядача на наявні акції чи зниження ціни. Ролик може містити порівняльний аналіз схожих товарів, це буде корисним глядачеві та допоможе швидше зробити свій вибір і замовити необхідний продукт.

Як зняти відеоогляд?

Кращий варіант – це звернутись за цією послугою до спеціалістів. Успіх відеооглядів напряму залежить від зовнішнього вигляду ролику. Монтаж, кольорокорекція, освітлення, звук, стиль зйомки – все це впливає на глядача. Тому варто підійти до вирішення задачі справді серйозно. Ми знаємо, як зробити сучасний відеоогляд, що зацікавить саме вашу цільову аудиторію. В нашому агентстві є все необхідне, щоб зробити відео буквально з нуля. Команда креативщиків розробить сценарій, а далі професіонали продакшену та постпродакшену виготовлять конкурентоспроможний відеоогляд, який виконає свою роботу найкращим чином. Звертайтесь до нас, щоб у зрозумілі строки та без хвилювання отримати якісний результат. Ми залюбки розповімо вам про усі деталі онлайн або офлайн. Контактні дані ви можете побачити на нашому сайті. До зустрічі!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua