fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Створення відеопрезентацій

Відеопрезентація – це один з найзручніших засобів розповісти про свій бренд, товар чи послугу. По-перше, це ненудний формат, який буде утримувати увагу глядача. По-друге, за допомогою презентації можна цікаво донести багато важливих основних повідомлень та чітко розташувати важливі акценти.

Також медіапрезентація – це не продукт «на один раз». Ви можете використовувати її на самому івенті, а далі завантажувати її на власні ресурси (наприклад, сайт або соціальні мережі) та розсилати у профільні медіа. Тобто одна робота може охопити багато різних каналів. Які переваги це дає?

  • Ви заощаджуєте на просуванні, адже робите універсальний контент для декількох ресурсів.
  • Ви охоплюєте різних представників своєї цільової аудиторії. Наприклад, одразу тих, хто більше користується сайтом та тих, хто чекає від вас новин у соціальних мережах.
  • Ви у легкій манері подаєте важливу інформацію, що важлива для вашої аудиторії.
  • Ви отримуєте унікальний продукт, що створений у вашому фірмовому стилі та вигідно відрізняє вас від конкурентів.

Розробка відеопрезентації – це кропіткий труд, який краще за все довірити професіоналам. Креативна команда створить особливу концепцію для вашого презентаційного відео, враховуючи стратегічні цілі. Також буде створений сценарій, який буде узгоджено з вами до того, як розпочнеться процес створення ролика. Завдяки цьому ви заздалегідь будете уявляти собі фінальний результат та зможете своєчасно скорегувати зміст та порядок викладення інформації. Далі наші професіонали виготовлять для вас медійну презентацію, використовуючи сучасні підходи та спираючись на фірмовий стиль компанії.

Окрему увагу слід приділити графічним та музикальним ефектам. Вони додатково впливають на глядача, тому мають бути ретельно продумані. Сьогодні не слід використовувати шаблонні ефекти, адже це виглядає досить несерйозно та тільки шкодить іміджу вашої компанії. Тому віддавайте перевагу авторським розробкам. І хоч вартість дещо зростає, ви таким чином страхуєте себе від негативних наслідків.

Замовити відеопрезентацію ви можете в нашому агентстві. Ми маємо у своєму портфоліо приклади створення відеопрезентацій для компанії з різних галузей. Тому наша команда спроможна знайти унікальне рішення для будь-якого бренду. Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом: онлайн через сайт чи соціальні мережи, за телефоном або просто заходьте до нас в гості! Чекаємо на ваші проекти!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua