fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Відеовиробництво

Виробництво рекламних відео є однією з найпоширеніших послуг сьогодення. Адже завдяки відеоформату можна передати фактично будь-яке повідомлення цільовій аудиторії. При тому зробити це захоплююче, унікально та креативно. Саме такі відео запам’ятовуються глядачам. А це значить, що про ваш продукт, послугу чи бренд люди будуть підсвідомо думати. Будь-який бізнес потребує просування. І відеовиробництво стає одним із ключових інструментів у цій темі. В залежності від напрямку діяльності бізнесу треба обирати типи відео. Наприклад, одним краще підходить використання коротких діджитал-відео, другим – півхвилинний ролик на телебаченні, а третім взагалі потрібні корпоративні відео. Тож послуга створення відео контенту є процесом, що враховує велику кількість нюансів.

Де замовити?

Замовити розробку відео ви можете:
  • в агентствах, що займаються продакшеном;
  • в агентствах, де є як продакшн, так і постпродакшн;
  • в агентствах повного циклу, тобто таких, де є креативна команда (що розробляє сценарій), власний продакшн та постпродакшн.

Етапи розробки

Наша студія працює за принципом повного циклу. Так набагато зручніше реалізовувати клієнтські проекти. Адже відеовиробництво – це не тільки механічна робота. Це, звичайно, й творчість також. Наша креативна команда розробляє ідею майбутнього відео, занурившись у технічне завдання. Далі створює сценарій, який іде в продакшн. До того, як розпочинати зйомку, ми виконуємо самостійно усі підготовчі роботи. Наприклад, проводимо кастинг, щоб обрати найкращих акторів. Також ми працюємо над пошуком локації, узгоджуємо найдрібніші деталі в кадрі та інше. І тільки після цього розпочинається зйомка. Наша команда знає, що в будь-якому проекті дуже важливі дедлайни. Тому ми дотримуємося строків, що були заплановані до початку роботи. Ще один важливий нюанс – це обладнання, яке використовується під час зйомок. Ми віддаємо перевагу сучасній техніці, яка надає максимально якісне зображення. Також наші спеціалісти обізнані щодо особливостей різноманітних лінз та, наприклад, приборів освітлення, тому ви можете покластися на нас у цьому питанні. Заключний етап виробництва – це постпродакшн. Монтаж, озвучування, кольорокорекція та інші роботи виконуються заради того, щоб фінальний результат був захоплюючим. Вартість готової роботи залежить від складнощів на кожному етапі. Тобто ціна за короткий та максимально простий ролик буде, звичайно, нижчою, ніж за трихвилинне відео зі спецефектами.

Відео від професіоналів

Ми маємо досвід проведення зйомок по всій Україні. Тому нас не зупинить виклик відправитися в гори або ліси, якщо цього потребує проект. Звертайтесь до нас за гарними роликами!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua