google-site-verification=XBPhT996tygRKSAM2o9lElMLOmoVPOcqGT3TEzZ5XLY

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Відеозйомка під ключ

Зйомка відео «під ключ» - це унікальний контент, який розміщується на медіа ресурсах. Цей контент розробляється спеціалістами від створення концепції та креативної ідеї до отримання замовником фінального результату.

Ми підходимо до створення відеороликів відповідально. Для нас важливо, щоб результат був як оригінальним, так і повністю виконував свою роль для замовника. Ми впевнені, що якісне виготовлення відеоконтенту – це запорука успіху бренду.

Ролики «під ключ» створюються з урахуванням усіх побажань клієнта. Ми досконало вивчаємо цільову аудиторію, сферу діяльності замовника, ситуацію на ринку, конкурентів та інші важливі аспекти. Це дозволяє нам створити базу для подальшого креативу. Вартість послуги залежить від задачі. Чим складніше зйомка, тим вищий прайс.

Як ми працюємо?

  1. Етап підготовки. До початку знімальної діяльності на базі ідеї створюється сюжет, узгоджуються деталі, бюджет, усі нюанси з production (продакшн) та postproduction (постпродакшн).
  2. Робота з локаціями. Для того, щоб зрозуміти заздалегідь особливості тієї чи іншої локації, ми виїжджаємо на місце до початку зйомок. Так ми враховуємо усі подробиці та не стикаємося з несподіванками під час роботи, ціна яких неприпустима.
  3. Відеозйомка. Це сам процес зйомки, до якого залучаються режисери, оператори та інші спеціалісти.
  4. Монтаж ролика. На цьому етапі створюється єдиний матеріал, що складається з вдалих кадрів.
  5. Озвучування. Далі потрібно додати звуковий трек до відео. Це може бути дикторський текст, акторське озвучування, музична композиція.
  6. Додавання графічних елементів. Нерідко в роликах має використовуватися інфографіка, спецефекти, анімація, вона додається саме на цьому етапі.
  7. Обробка. Ролик фактично готовий, але ще є декілька важливих моментів. А саме: роботи зі світло та кольорокорекції та зглажування переходів між кадрами.

Послуга створення відео «під ключ» - це залучення до роботи великої кількості спеціалістів, які контролюють виконання кожного етапу. Завдяки всебічному підходу до вирішення задачі ми можемо гарантувати дійсно високопрофесійний результат. У своїй роботі ми використовуємо тільки краще технічне оснащення, тому якість зйомки та фінальний вигляд ролика є максимально сучасним.

Зв’яжіться з нами, щоб детальніше дізнатися про створення відео. Ми залюбки відповімо на всі питання, розповімо деталі співпраці, знайдемо найкраще рішення саме для вашої задачі.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua