fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Виготовлення презентаційних і корпоративних відео фільмів

Сухі тексти про компанію чи проект досить нудні фактично для будь-якої цільової аудиторії. Люди з більшим заохоченням дивляться відео. Тому презентаційний контент все частіше роблять саме у форматі відео. Відеоролик здатен цікаво донести основні повідомлення та завдяки графічному зображенню вірно розташувати акценти. Презентація будь-якої інформації потребує великої підготовки. Це командна робота креативного агентства та клієнта. Наша команда максимально занурюється в сферу діяльності замовника, щоб якнайточніше зрозуміти різні тонкощі робочих процесів. Ми шукаємо ідеї, як креативно розповісти про ті чи інші речі, адже саме креатив допоможе клієнту виділитися та запам’ятатися. Загалом, ми вважаємо, що будь-яка відеопрезентація чи корпоративний фільм мають бути такими, щоб їх хотілося передивитися. Існують різні види презентаційних та корпоративних роликів. Кожен з них має свої цілі.
  • Мотиваційно-повчальні корпоративні фільми, що потрібні для заохочення людей до навчального процесу.
  • Командоутворюючі корпоративні фільми для робітників компанії.
  • Адаптивні фільми та презентації для нових співробітників.
  • Агітаційні презентації для запрошення людей на роботу до своєї команди.
  • Корпоративна відеовізитка, що презентує робітників.
  • Звітні корпоративні фільми про значущу подію.
  • Промо-ролики, що висвітлюють певні плани компанії.
  • Звіти для керівництва про роботу, що була зроблена.
Що ще важливо знати до того, як замовити ролик? Корпоративні фільми можуть бути ігровими: в них приймають участь актори чи співробітники компанії. Ми можемо відзняти усі необхідні матеріали, щоб потім зробити повноцінний фільм. Але якщо зйомка людей з якоїсь причини не підходить, то можна зробити документальний фільм, де, наприклад, показати виробництво, продукт чи інші важливі речі, що релевантні завданню. Ще один варіант – комбіновані фільми та презентації. Графічний елемент, що додається до кадру – вдалий варіант, щоб додатково акцентувати, наприклад, на важливому показнику. Ціна виробництва залежить від складності технічної частини. Який саме варіант краще обрати залежить від того, яку ціль має досягти ролик. Ефективний рекламний ролик – це запорука зростання. Замовити виготовлення корпоративного фільму чи презентації ви можете в нашому агентстві. Ми вирішуємо як окремі задачі, так і робимо ролики «під ключ». Дізнатися про вартість та отримати відповіді на інші питання ви можете у наших менеджерів. Чекаємо на ваші проекти!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua