fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Зйомка інтерв’ю

Інтерв’ю – це досить складний процес. І не тільки з технічної точки зору, а й з психологічної. А відеозйомка інтерв’ю – це ще складніше. Давайте розберемося, чому це так. Психологічна атмосфера не тільки задасть тон розмови, а й буде передана глядачеві. Тож до того, як розпочати інтерв’ю, потрібно створити ту атмосферу, яка відповідає цілі інтерв’ю.

Характеристика та хід інтерв’ю

Як створити вірний настрій в камері?
  1. Респондент має прочитати питання заздалегідь. Це допоможе людині відчувати себе більш впевненим перед камерою.
  2. Ведучий також має добре знати питання та володіти темою. Це допоможе уникнути неприємних пауз.
  3. Люди в кадрі не мають хвилюватися. Особливо – ведучий. Тому краще обирати або професіоналів, що вже багато разів брали інтерв’ю, або дати людині час на репетицію.
  4. Зйомки відео не мають відбуватися у метушні. Все має бути максимально зібрано, але комфортно.
Будь-яке інтерв’ю має свій сценарій. Особливо це стосується відео, які будуть використовуватися для просування бренду, продукту чи послуги. В креативному агентстві команда спеціалістів зможе підготувати сценарій, що буде враховувати усі тонкощі, а також специфіку теми. Також потрібно розуміти, що інтерв’ю має бути цікавим глядачеві. Тому питання мають бути:
  • змістовні та зрозумілі респонденту та цільовій аудиторії;
  • лаконічні, бо одне питання – це одна думка;
  • відкриті, тобто відповідь – це певна інформація, а не «так» чи «ні».

Зйомка інтерв’ю

Технічну частину роботи має виконувати тільки команда професіоналів, що розуміються на такому форматі зйомок. Тому ми радимо звертатись до креативних агентств, що займаються продакшеном та постпродакшеном, а також мають у своїй команді копірайтерів, що зможуть розробити сценарій інтерв’ю. Ціна реалізації проекту з професійною командою вища, ніж спроба самостійно впоратися із завданням. Але ж і результат буде різний. Якісне відео ви зможете використовувати на різних ресурсах, у соціальних мережах як в Україні, так і за кордоном. Завдяки професійній зйомці ваше відео буде грати на користь іміджу. Тобто, окрім донесеного меседжу, ви ще й отримаєте додатковий бонус – позитивне враження від вас чи бренду на цільову аудиторію. Замовити послугу зйомки інтерв’ю ви можете в нашому агентстві. Звертайтеся, ми детально розповімо про усі умови співпраці, про строки реалізації та з чого складається вартість роботи. Чекаємо на ваші проекти!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua