google-site-verification=XBPhT996tygRKSAM2o9lElMLOmoVPOcqGT3TEzZ5XLY

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Зйомка навчальних відеофільмів

Вже давно відомо, що засвоювати матеріал через відео є одним з найпопулярніших форматів сьогодення. Мозок сучасної людини хоче отримувати інформацію швидко та максимально легко. Це так, бо щодня кожен з нас навіть на рівні підсвідомості отримує забагато інформації. Ми не помічаємо цього, але наш мозок живе у реальності перенасиченості вхідних повідомлень.

Тому зйомка навчальних фільмів – це досить популярна послуга, якою користується багато брендів. Навчальний ролик – це відео, яке націлене на донесення повчальної інформації у тій чи іншій сфері. Для того, щоб він мав успіх, потрібно ретельно підійти до його створення.

 1. Потрібно визначити цільову аудиторію.
 2. Так, навіть якщо це якесь універсально-навчальне відео, все одно ви маєте чітко уявляти собі глядача. Хто він, які має звички, що йому подобається, а що – ні, як він спілкується та інше. Так ви легше підберете правильний настрій для відео та влучите саме в тих людей, які вам цікаві. Також є різниця між відео для дітей та дорослих.

 3. Підготовка сценарію.
 4. Не має значення, наскільки спікер гарно володіє темою. Перед зйомками має бути покадровий сценарій. У ньому прописується, що і в які секунди відбувається на екрані. Також заздалегідь зазначаються знімальні нюанси. Спікеру, як актору, також буде легше зорієнтуватися під час зйомок, адже це справді схоже на створення кіно. Будьте уважні щодо мови контенту. Якщо відео буде українською, то й сценарій має це враховувати.

 5. Технічне обладнання.
 6. Гарне відео можна зняти тільки на якісне обладнання. Також цим має займатися професіонал. Ми можемо підібрати найкраще рішення щодо техніки для зйомок відео, враховуючи велику кількість нюансів: локація, освітлення, погодні умови та інше.

 7. Локація.
 8. Відеозйомка в приміщенні або десь на просторах України – це геть різні зйомки. Локація впливає і на сценарій, і на техніку, і на вартість роботи і на багато що ще. Та вірно підібрана локація, що підкреслює тему або влучно підходить до специфіки відео – це те, що допоможе наочніше розповісти ключову інформацію та залишитись в пам’яті глядача.

 9. Підготовка спікера.
 10. Краще, якщо в кадрі буде людина, яка вже має досвід зйомок, або хоча б не боїться виступати на камеру. Також важливо урахувати зовнішній стиль того, хто буде в кадрі. Є перелік принтів одягу, наприклад, які не підходять для знімального процесу. Тож до того, як почати знімати, ми обов’язково узгоджуємо всі найдрібніші деталі.

 11. Постпродакшн.
 12. На цьому етапі відеоматеріал буде перетворюватися в якісний ролик. Монтаж, кольорокорекція, за потреби додавання графіки та інші роботи, які зроблять контент приємним для перегляду та заявлять про його високий рівень.

  Замовити зйомку навчального фільму ви можете в нашому агентстві. Ми маємо багаторічний досвід та цікаві роботи в портфоліо. Щоб дізнатися ціну, строки та інші речі, звертайтесь до нас будь-яким зручним способом.
  Разом ми створимо дійсно високоякісний продукт!

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua