fbpx

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adshot00/adshot.ua/www/wp-content/themes/adshot/template-parts/content-single_service.php on line 38

Зйомка рекламних роликів

Виробництво відео – одне з найпопулярніших та трендових направлень. Адже завдяки ролику бренди створюють свій неповторний образ для цільової аудиторії.

Зняти ефективний відеоролик «під ключ» – це завдання для цілої команди професіоналів. Адже робота має базуватися на стратегічних дослідженнях, влучному креативі, професійному знімальному процесі та продакшені. Тільки там можна отримати дійсно цінний результат, що буде відповідати основним цілям.

Рекламний ролик – це певний меседж, що має зрозуміти споживач. Це усвідомлення меседжу має привести глядача до цільової дії. А ще ваш ролик має вигідно відрізнятися від основної маси реклами, що дивиться представник цільової аудиторії бренду.

Вартість послуги створення рекламного ролику залежить від великої кількості показників:

  1. Складність сценарію. Чим складніший сценарій, тим більше сил йде на його розробку та реалізацію. Ідеї банальних сюжетів знаходяться на поверхні, та це не є гарною ідеєю. Адже глядач не запам’ятає реклами вас. А от придумати креатив, завдяки якому людина не захоче перемикати канал – це саме те, чого треба прагнути. Але на розробку такої ідеї потрібен час та творчість професіоналів. Далі починається етап узгодження, правок, пошук акторів та інші важливі моменти пре-продакшену. Треба розуміти, що саме зараз закладається основа фінального успіху реклами.
  2. Режисер та знімальна група. Від цієї складової залежить те, як пройдуть зйомки та наскільки якісним буде відзнятий матеріал. Професійний талановитий режисер та команда можуть перетворити простий ролик в шедевр. Чим вища кваліфікація залучених людей, ти кращим буде продакшн.
  3. Актори. Тут все залежить від сюжету. Скільки акторів потрібно, якого віку, полу раси? Чим нестандартніше завдання, тим вище прайс. Ще один важіль, що здорожчує гонорари акторам – участь в ролику відомої людини. Але, звичайно, така реклама приверне більше уваги.
  4. Локація та реквізит. Місце, де проходить зйомка, грає велику роль. Все, що є в кадрі, має відповідати задачі. Інколи складно уявити, наскільки та чи інша маленька деталь може вплинути на глядача. Також ціна production залежить й від сценарію. Наприклад, якщо дія відбувається у Середньовіччі чи на Марсі, процес буде складнішим, ніж коли сюжет розгортається на кухні.
  5. Знімальне обладнання. Тільки якісне обладнання може зробити класні кадри. Тому не варто економити на тому, що так сильно впливає на фінальний вигляд вашого ролику.
  6. Постпродакшн. Це кінцевий етап робіт, тривалість якого залежить від потреб майбутнього ролику. Монтаж, озвучування, саунд-дизайн, додавання графіки, кольорокорекція – все це впливає на швидкість та на кількість спеціалістів, що мають бути залучені.

Ви можете замовити в нашому агентстві послугу зйомки рекламних відеороликів. Наша команда має все необхідне для того, щоб втілити бажання клієнта у життя. Звертайтеся до нас, ми будемо раді працювати над вашим проектом.

Наші послуги

Ми робимо те, що любимо, і любимо те, що робимо
Переглянути роботи

Наші клієнти

Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти

Контакти

вул. Воздвиженська, 10Б, оф. 23 info@adshot.ua +38 067 317 27 99 +38 067 448 44 83
AdShot Creative
вул. Воздвиженська, 60В
044 222 87 56 044 222 87 56 info@adshot.ua